Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira akarom őt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira akarom őt, hogy megőrülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, három hete vagyunk együtt. Az osztálytársam havernője volt, közös összejövetelen ismertük egy egymást. Nagyon hamar beleszerettem, hiszen okosés gyönyörű; 22 évesen cége van, vállalkozik, a gyönyörű világoskék szemével és a hosszú hullámos barna hajával egyszerűen megőrít, nagyon dögös! Volt már egy exe,de nem feküdt le vele. Más fiúk - elég sokan - bepróbálkoznak nála. Azon kívül, hogy okos és gyönyörű van női tartása is - például amikor egy srác a buliban random megcsókolta, jól pofonvágta, pedig akkor még nem is voltunk együtt, csak tudta, hogy ő engem szeret és nem tűri, hogy más hozzáérjen, illetve k**vának nézzék. A lényeg az lenne, hogy miután összejöttünk, egy hét múlva - mikor a szülei nem voltak otthon - rendesen egymásbagabalyodtunk. Rajta csak egy fehér csipkés melltartó volt, rajtam semmi. Csókolgattam, simogattam ott lent, közben éreztem, ahogyan nedvesedik. Egy óra telt el így, aztán közölte, hogy most hagyuk abba. Gondoltam, hogy még nem volt pasival érthető, de azóta már vagy tízszer ugyanezt csináltuk ésmindig ugyanaz volt a vége. Nem értem, hogy miért csináljaezt, hiszen érzem ahogy remeg, ahogy kapkodja a levegőt és benedvesedik, de nagyon. Mit tegyek? Félek, hogy már nem sokáig bírok uralkodni magamon...24.F

2016. okt. 15. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Jobb ha türelmes vagy-e?Vagy azt várja valójában tőled hogy te tegyed meg a következő lépést?

Sajnos ez teljesen lutri.

Egyszerűbb nem csinálni semmit csak nyalakodni,de lehet hogy lépned kéne és ezt várja tőled.Lehet töketlennek tart merthát mért tiszteljen téged ő akinek cége van,jól néz ki és azt teszed mindig amit mond.

Sajnos a nőknél ez elég gyakori viselkedésforma,ami rengeteg bosszússággal jár.

Végülis eleg fiatal vagy,van még erőd ilyenekkel vesződni.

Sok sikert hozzá.

2016. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Smart girl! :)
2016. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az elsővel; ha azt mondja, hogy àlljatok le, akkor álljatok le! Nehogy úgy akarj "alfa lenni", hogy lesz..rod a kérését, és az ellenkezőjét teszed... Ettól nem "tökösebbnek", hanem egy taplónak fog tartani.

Amúgy meg - tudom, elég kézenfekvő, de - miért nem beszélsz vele erről?

2016. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz, akkor sok türelem kell hozzá. Biztos fél a szextől.
2016. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

#1

Ja tényleg csak 22eves.

Akkor lehet tényleg csak óvatos.Hajlamos vagyok 30as fejjel nézni az ilyesmit ahol azért a játszmázás már megy ezerrel.

Ne légy ba@rom kérdező,csak nyugi aztán nyaljad ki szépen mindenhol de rendesen ám

2016. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De én ezt már nem bírom! Akarom őt! Arra gondoltam, hogy mi lenne ha legközelebb mikor háttal az ölembe ül és a kezemmel előről ujjazom (olyankor mindig ellazul és nyögdécsel) hirtelen lefogom és beteszem. Szerintetek ez jó ötlet?
2016. okt. 15. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A lefogás nem jó ötlet.Az ujjazás jó ötlet.Abból már lehet valami vastagabb is.
2016. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Dehát már ötször ujjaztam...hiába mondtam neki, hogy én már akarom, hogy úgy is együtt legyünk, de mintha meg se hallaná. Állandóan azt hallgatom, hogy most fejezzük be, még ne tedd be, stb.
2016. okt. 15. 11:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi... ha erőszakos leszel téged is jó pofánb_sz, aztán annyi.

Téged már elfogadott, örülj annak.

2016. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát márpedig ha egy nő ilyenkor,ottahol,meg úgy ahogy azt mondja hogy NEM akkor azt úgyis kell érteni.

Várol szépen vagy tiplizel.

Á tényleg!

Na és ő neked legalább viszonoz?

Ha nem is cumi de legalább zsepibe elrendez téged?

2016. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!