Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csunya szakitas, bekules,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csunya szakitas, bekules, ujrakezdes. De reszemrol nem mukodik, mit csinaljak? Nem akarom megbantani.

Figyelt kérdés
Sok veszekedes, gyakori tiszteletlensege, bunkosaga miatt lett vege. Akkor nagyon szerelmes voltam, sokat szenvedtem miatta, se veled se nelkuled kapcsolat alakult ki mig meg nem szakitottam teljesen. Par hete megkeresett, kezdetben csak erdeklodott, parszor talalkoztunk, par napja mar csok is volt koztunk, azt hittem hogy ujra tudjuk kezdeni tiszta lapokkal mert meg hianyzott, de rajottem, hogy ez nem igy mukodik, bennem ott a tuske, nem tudok oszinte szeretettel viszonyulni hozza. Nagyon igyekszik, bar tudom hogy ez csak ideig-oraig fog tartani, de azt sem szeretnem hogy azt higyje csak hulyitettem. 21\L
2016. okt. 3. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Találkozz vele újra,és mondd el neki hogy neked ez nem megy..ne menj bele olyanba ami neked nem jó.

Ne maradj vele csak azért mert ő mást szeretne..ez hülyeség.

Meg fogja érteni

2016. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte és mondd el neki, hogy nem fog működni. Ha húzod-halasztod csak rosszabb lesz. Nekem se esett jól mikor volt barátnőm közölte, de nem haragudtam rá, legalább megmondta mi a helyzet...
2016. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte hozzá mond el amit ide is leirtál,és ne játsz vele
2016. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!