Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tanuljam meg irányitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolondos<3csajszi kérdése:

Hogyan tanuljam meg irányitani az érzéseim? Megőrülök egy srácér, de akarom uralni a helyzetet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, miért őrülsz meg érte, stb. mert így nagyon részletekbe menő választ nem tudunk adni.
2013. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Januárba járt az egyik szobatársnőmmel,de már év eleje óta spanok vunk .Barátságból talán szerelem???Folyton együtt lógunk,én nem tudom mi a fene ütött belém,de ahogyan szakitott a csajszikával,egyre jobban kezdett érdekelni :)De nekem barátom van,csak ő kint él Magyarba,de rájöttem,hogy szakitanom kell vele,mert ezt a bizonyos kissracot szeretem.
2013. máj. 12. 12:07
 3/5 A kérdező kommentje:
De nagyon bonyolult a helyzet.Azt mondta,hogy ő sem érti ezt az egészet,mert csajszi igy még nem tudta felhúzni és az az érdekes,hogy nagyon szikrázik köztünk a levegő.Csak neki egész más a világnézete.Elmondtam neki,hogy mit érzek,és ő tiszteletben is tartja,csak azt mondta egyszer volt szerelmes és nehezen enged bárkit is közel magához.Nagyon lazán veszi az életet és mindent.
2013. máj. 12. 12:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen esettel nem talalkoztam még,pedig volt egy jó pár pasim.Hogyan érjem el azt,hogy nagyon érdekeljem???Mikor egyetemre jöttünk,az elején volt egy esténk amit együtt töltöttünk,persze csak csók volt.Azt mondta,h akkor nagyon belém esett mindaddig mig a pasim haza nem jött Magyarból és együtt meg nem látott,és megvannak a módszerei amikkel hamar tud felejteni.Persze én akkor egy nehéz időszakon voltam túl és csak szórakoztam,úgymond.Neki akkor kellettem volna de én ezt nem tudtam,csak most a napokban mondta el.És akkor megszüntette az iréntam lévő érzéseit.Most nekem kell,de ő nem úgyt viszonyul.És kérdeztem,hogy tud még ugy érezni mint akkor???És azt mondta nem tudja???Mindent megteszek,h kedveljen úgy mint akkor,de félek,hogy nemfog sikerülni.Lehetséges,h megszüntette az irántam lévő érzéseit????
2013. máj. 12. 12:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Valamivel nagyon megszeretném fogni,de nem tudom,hogy h ogyan és mivel,érdekes eset a kissrác :))))
2013. máj. 12. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!