Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "plakátragasztó" nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "plakátragasztó" nagyon bántó kifejezés egy rosszul elkészített ételnek? Nők ti megsértődnétek ha a párotok így minősítené?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 14:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Bár én jól főzök, de a legkisebb hibákat (sótlan ilyesmi) is úgy kell kicsikarni a barátomból, mert nem akar megbántani. Pedig a normálisan megfogalmazott kritika lehet építő, nem kell sértegetni, csak mert nem sikerült valami tökéletesen.
2016. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Gondolj bele all es foz talpal csak azert hogy elkeszitsen neked valami finomat csak sajnos nem sikerult neki. Dolgozott erte mert kedveskedni akart. Most kerdezem en neked hogy esne? En fiu vagyok van akik szerint egy kisfiu de en a kajaban ha rossz ha nem en akkor is megdicsernem!
2016. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

Ha ilyet mondanál nekem, rögtön a samponod lenne!

Mondjuk a főztömre még nem volt panasz, de egyébként nem tudnám megállni h ne röhögjek ezen! :) Persze volt olyan étel ami nekem sem sikerült elsőre, de tisztában voltam vele így nem tálaltam fel!

2016. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Mégis milyen étel ez?

Egyébként me igen, akkor főzzön magának.

2016. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De inkább jobb az őszinteség mert soha nem fog tanulni a hibákból és csak rossz minőségű ételt fog terítékre szervírozni.
2016. okt. 15. 15:09
 6/31 anonim ***** válasza:
Na akkor áruld el h mi volt a kaja. Amúgy sincs ötletem h mit főzzek!
2016. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 BlackSword ***** válasza:
91%
Azért egy tirpák megnyilvánulás és az építő jellegű kritika között van némi különbség...
2016. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Bár ritkán rontok el kaját, de ami sz@r az sz@r. Szerintem jót nevetnènk rajta.
2016. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De még mindig jobb a sz...nál:)
2016. okt. 15. 15:14
 10/31 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sikerülne valamit ennyire elrontanom (nagyon ritka, jól főzök egyébként), akkor azt én is érzékelném :D De persze nem sértődnék meg az ilyen kritikán, de azon sem, ha valaki megmondaná kerek-perec, hogy szar. Ha egyszer tényeg az, miért is sértődnék meg az igazságon?
2016. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!