Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Titeket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Titeket zavar ha nem valós névvel jelöl be a férfi fb-n? (Ismerkedés céljából. )

Figyelt kérdés

Példa.:

"Csak Egy Srác"

"Herceg Vagyok"

"Maffia Boss"

"Hazafi Harcos"

"Armani Zara"

"Névtelen Névtelen"

"Szólíts Bossnak"

Meg hasonlóak...


2016. okt. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Bár eleve nem igazolok vissza senkit akit nem ismerek. Akkor sem, ha valós névvel jelöl be.
2016. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Egyreszt, akit nem ismerek, nem is jelolok vissza (az "ismeros" fogalmaval meglepoen sokan nincsenek tisztaban), masreszt az ilyen prolihuszarol neven meg rohogok is egyet, mikozben elutasitom :"D. Szanalmas.
2016. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy zavar! Én sem jelölök vissza olyan embernek akit nem ismerek még akkor sem ha normális, saját névvel jelöl be nem, hogyha még ilyennel....
2016. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Előfordulhat, hogy ez a kamu facebook-ja, amivel csajozik, de az igazit nem akarja neked megadja. Talán, mert van barátnője vagy felesége.
2016. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, csak nem jelölném vissza.
2016. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar, csak helyből tiltom.

Egyrészt, mert én sem úgy vagyok fent, hogy "Nekedcsakmucika Osztcsőhhh", hanem a saját nevemmel, saját képpel.

Másrészt nem a helyi kocsma törzsvendége vagyok a putrisoron, hogy ilyen alakkal szóba álljak. Leégne a bőr a képemről, ha az ismerőseim látják, hogy "XY és Armani Herceg mostantól ismerősök". Ne viccelj...


Vannak a fb-on ilyen társkereső csoportok, poénból belépett egy barátnőm, ott találkoztunk ilyen nevekkel, meg úgy általában ilyen színvonallal. Neked tudom ezeket ajánlani!

2016. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!