Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti mit gondolnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mit gondolnatok rolam ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo fiu baratom, mar evek ota ismerem, kb masfel eve szingli es azota elkezdtunk osszejarni, voltam nala tobbszor, sokszor csak ketten megyunk szorakozni, es tudom, hogy kedvel, mert amugy nem toltene ennyi idot velem. (Az a fajta, aki tok jol elvan egyedul is)

Tobbszor egyutt is utaztunk par napra videkre, es barmikor hivom, mindig jon, o is hiv engem. Sokszor megerint, tobbszor mint en!

Csakhogy a szakitasa elegge megviselte, marmint az ahogy a csaj elbant vele, nem igazan a szakitas maga, szoval azota azt emlegeti, hogy o milyen jol elvan baratno nelkul szabadon.


Ez engem eleinte bantott, mert nekem o nagyaon bejon, de mostanra mar ugyahogy beletorodtem, hogy ebbol nem lesz semmi, meg akkor se, ha osszeillenenk. Ezert ugy hataroztam, hogy elvezni fogom az eletet, es nem varok egy olyan pasira, aki kedvel, de nem elegge.


Tegnap este egyutt mentunk szorakozni megint, aztan talakoztunk ismerosokkel is, akikkel en annyira nem vagyok joban, szoval unatkoztam es ezert amikor a barpultnal egy pasi megszolitott, hat elment vele haza. Mar nagyon kellett a szex, mert majd' megorultem, en is kb masfel eve nem voltam senkivel (ra vartam)


Szoval a kerdes:


Ha tetszik a lany, csak az idozetes nem jo, hogy egyutt legyetek vagy nem vagy egy kapcsolatra kesz, akkor mit gondolnal errol a lanyrol, hogy igy elmegy egy idegennel?


Ha csak baratkent tekintesz a lanyra, akkor megvaltozna a velemenyed rola?


Azert kerdezem, mert nem szeretnem, hogy ezek utan rosszakat gondoljon rolam.


2016. okt. 15. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kicsi szikra is volt benne, hogy valaha veled összejön, akkor az tuti kialudt a tegnapi után. Legalábbis én még barátként is eléggé átgondolnám ezt, nemhogy mondjuk úgy, hogy én is kiszemeltelek. 23/F
2016. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aki idegennel megy el dugni, az számomra leírta magát!


Én se csinálok ilyet, szóval joggal várhatom el, hogy a nekem tetsző nő is így vélekedjen!

2016. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Es mi van akkor, hogy ha a neked tetszo no egyszeruen elunja a varakozast?

Mar egy eve, hogy osszejarogatunk, es egyre csak azt mondogatja, hogy csak barat, meg akkor is, ha nem ugy viselkedik? Ha azt mondogatja, hogy o nem akar kapcsolatot?

Megis meddig kellett volna varnom ra?

2016. okt. 15. 17:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy meg en 34, o 32.
2016. okt. 15. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja,hogy nem akar kapcsolatot,az úgy is van.Innentől fogva szard le a véleményét és ne várj rá feleslegesen.
2016. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nagy félreértés van... az egy dolog, hogy - állítólag - túl a 30-on úgy írsz, és gondolkodsz, mint egy kamaszlány, de ezen felül milyen várakozásról beszélsz, amikor ő világosan megmondta, hogy nem akar tőled semmit...? Mire vársz? Az meg már csak hab a tortán, hogy 26 évesen is magasabb az önbecsülésem annál, hogy egy egyéjszakás után még azon lamentàljak, hogy xy vajon mit gondolhat most rólam, juj...
2016. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy még csak annyit, hogyha neki mondtad volna azt, hogy figyi, régen szexeltem, dugjunk egyet, akkor ne mond, hogy nemet mondott volna, és akkor egyből nem egy idegennel feküdtél volna le, hanem vele.
2016. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!