Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg nők véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők véleményére lennék kíváncsi. Annyi komment van itt az oldalon arról hogy milyen magasnak kell lenni hogy a nők egyáltalán érdeklődjenek egy férfi iránt és mekkora pénisz kell hogy élvezzék a szexet. Ez mennyire valós?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz hogy ha mondjuk van egy 170-175cm magas férfi és/vagy nincs nagy pénisze (pl 16cm alatti) akkor vagy nem is tud barátnőt szerezni vagy max csak rövid időre amíg a lány nem talál jobbat? Mert itt is és más internetes fórumokon is kb ez jön le nagyon sok kommentből.

2016. okt. 17. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom ez kinél, hogy van de én előbb kezdek el érdeklődni egy férfi iránt (engem nem érdekel a magasság, a jelenlegi párom is alacsonyabb kicsit mint én) aztán jövök rá,hogy mekkora a pénisze.

Ááá..nincs is kedvem tovább írni, annyiszor magyaráztam már ezt.


A lényeg,hogy a párom egy alacsony férfi és marha érdekes módon soha nem volt problémája a csajozással.

Lehet,hogy vele kellene beszélned,hogy hogyan csinálja.

2016. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Én őszinte leszek. Szeretem, ha a pasi magasabb nálam, de ha tetszik valaki, és alacsonyabb, akkor sincs semmi problémám.


Az, hogy vajon mekkora a pénisze soha nem merül fel bennem kérdésként. Amikor oda jutunk, hogy kiderül, akkor sem szoktam elővenni a vonalzót, pont mind1. Még nem találkoztam extrém kicsi vagy exrtém nagy mérettel, ami feltűnt volna. Amúgy az átlag méret 15 és 17 cm között van, a legtöbb férfi szerintem kicsit lódít a méreteit illetően.

2016. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
47%

Szerintem ne növeld a komplexusaid számát, és főleg ne névtelen fórumokon, hol akár én is írhatok mint kigyúrt pasi, vagy plázacunci, esetleg lehetek itt élhetem ki a lelki sérveim (mint azt sokan teszik is).


Én azt mondom, hogy az életben gyűjts tapasztalatokat. Vannak emberek akiket gátolnak a múltjuk, szereznek sebeket és ez is közre játszik, hogy sikertelenek a párkeresésben. Ennek létét nagyon nehéz beismerni és nem akarjuk felismerni (én sem akartam, főleg tinikorban, elástam a mélybe, de elő kellett szednem, mert olyan dolgok amik a normális embernek könnyen jönnek, ott nálam falak vannak).


De van férfi barátom aki nálam egy fejjel alacsonyabb, alacsonynak számít, és minden buliból egy új nővel távozik.


Nem tudni, hogy te milyen vagy, de a külső adottságok egy dolog. Aki más lelki hurkát nem cipel magával annak könnyebb dolga lesz. Aki meg többet a kelleténél az inkább fogja a magasságra, a pénisz méretre vagy bármire amiről nem tehet (bár valamilyen szinten a lelki defektről sem) csak azt ne kelljen beismerni, hogy más gond is van.

2016. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Kezdjük az elején, a magassággal.

Menj ki az utcára, és nézd meg a kézen fogva sétáló párokat. Nem kell centit vinni. De azt látni fogod, hogy tényleg csak a 185 feletti pasiknak van-e nője.


A pénisz méretről annyit, hogy kb. annyira igaz, mint ahogy az, hogy most divatba jött, hogy a legtöbb nő öt perc alatt képes tízszer elélvezni. Hát hogyne...


A valóság meg az, hogy a legtöbb nő akkor élvez el, ha a csiklóját izgatják. Rövid a farkad? Toldd meg a nyelveddel! :D

2016. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

a magas pasikat szeretem, párom is 190 centi, de volt már nála magasabb párom is, a 180 alatti pasikat nem tartom igazán vonzónak

farokméretet tekintve 12-13 centi felett már elmegy, páromé se sokkal nagyobb mégis elég bőven

25L

2016. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól függ ki milyen tipusú férfiakat kedvel.Én szeretem ha egy férfi magasabb nálam.Az,hogy mekkora a pénisze lényegtelen.A jelenlegi párom szerszáma kicsi.Majd hanyatt estem mikor megláttam.De mivel szerelmes voltam/vagyok belé,túl tettem magam a kezdeti "sokkon".Soha nem volt egy férfival sem annyira jó a szex mint vele :) Nem a méret a lényeg! ;)
2016. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kezdem a magassággal. Ez mindig attól függ, hogy az adott személynek mi tetszik, illetve hogy ő maga milyen magas. Például én nőként 175cm magas vagyok. Nem számít igazán extrémnek, mégis ha 10 pasi szembejön velem az utcán, akkor abból a 10-ből 7 biztosan alacsonyabb. 14 éves korom óta ekkora vagyok. Mindig is a 185+ pasikat tartottam leginkább vonzónak, a férjem 190 centi. Volt alacsonyabb (176) és magasabb 195cms pasim is. Az amelyikkel szinte egymagas voltam, már zavart, nem éreztem magam jól mellette. Nem vont tudatos, de igyekeztem nem kihúzni magam, véletlen sem vettem fel olyan cipőt aminek pici sarka is volt, csak sportcipőt hordtam... Nálam alacsonyabb férfival soha nem is jöttem volna össze. Egyszerűen zavart volna, nem tudnék vonzódni hozzá. Azt gondolom, ha átlagos magasságom lenne 160-165cm, akkor 170- 175 centis pasit is vonzónak tartanám. Rengeteg alacsony férfinak van barátnője, felesége. A férjem haverjainak is jóval korábban lett párja mint neki, pedig ők 160, 165 és 170 centisek. Mind komoly kapcsolat.


Péniszméret: Én azt mondom, hogy emiatt kár aggódni a legtöbb esetben. A férfiak nagyon nagy része hajlamos felfújni ezt a dolgot. A méret számít, de csak extrém esetekben, tehát ha valakinek tényleg nagyon pici 7-10 cm, az már biztosan érezhető, főleg, ha szexuálisan tapasztaltabb nőről van szó, akinek korábban nagyobb partnerei voltak. 14, + cm teljesen rendben van, de ez csak az én véleményem.

Én azt mondom inkább legyen 15 centi, ami 100% kényelmes, jól érezhető, mint egy 26 centis, amire ha nem vigyáz a gazdája és jobban benyomja, nagy fájdalmat tud okozni. Sajnos tapasztalat.

2016. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Magasság: Vannak ismerőseim akik tényleg csak a nagyon magas fiúkra buknak, sajnos ez ilyen. Én viszont azokat szeretem, akik kábé egymagasak velem. Nem tudom miért, talán csak nagyon szeretem nézni a szemét, ami így egy vonalban van, vagy egyszerűen csak a vállára szeretném tenni a fejem a fiúnak amikor megölelem csimpaszkodás nélkül... Szóval én meg ilyen fajta vagyok. Egyébként 172 cm, szóval a 180 még talán belefér (de már az is sok igazából), afelett meg már pláne nem tetszenek úgy elsőre a pasik. (Persze ettől függetlenül még ha megismerek valakit, megtetszhet.)


Méret: Könyörgöm még mindig nem a hossz a lényeg!! És egyszerűen csak annyi kell a nőknek, hogy érezzék, hogy bennük vannak, ahhoz meg nem kell óriási nagy, sőt ahogy írták is, az fájdalmat okozhat. Ha meg előtte nem öklözni akarod a nőt, elég könnyen megoldható, hogy érezzen..


20/L

2016. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

A magasság nem nagyon érdekel. Nem kizáró, ha valaki alacsonyabb nálam egyáltalán.

Mivel én általában először ismerkedek valakivel, és utána látom a péniszét, így ez a dolog sem annyira számottevő. Nagyon mini pénisszel még nem találkoztam, fogalmam sincs, hogyan reagálnék, ha egy olyat fognék ki, és egyéb okokból is élvezhetetlen lenne a szex. Valószínűleg tovább állnék.

2016. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy magasabb legyen nálam a férfi, de a 159 centimmel nem nehéz, 10 centis tűsarkút sem szoktam húzni, így 165 cm már bőven megfelelne nekem, de akár 1-2 centivel alacsonyabb is. Farokméret meg... eddig egy férfivel feküdtem le, neki nem mértem le, szóval nem tudom, hogy nekem élvezetes lenne-e kisebb pénisszel, vagy hogy amit én eddig tapasztaltam, az a skálán hol helyezkedik el (ill. 16 centi alatti... 16 cm már az ÁTLAGOLT felett van).
2016. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!