Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak annyira oda az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak annyira oda az egyetemista lányokért?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért mindenki az egyetemista lányok után ájuldozik.

Attól, hogy magasabb valakinek az iskolai végzettsége, még nem jelenti azt, hogy magasabb szinten áll intelligencia terén, mint egy gimnáziumot vagy főiskolát végzett.

Mégis úgy tapasztalom, hogy ők az etalon, aki alacsonyabb szinten van, már csak szájhúzogatások közepette jöhet szóba.

Nem vagyok egyetemista, nem is leszek, mert úgy gondolom, hogy nem az iskola határozza meg a tudásomat.

Aki tudni akar dolgokat, az tudni is fog, papírok nélkül is.


2016. okt. 18. 13:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sorry, nem ebbe a kategóriába akartam. :(
2016. okt. 18. 13:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a tudásuk miatt vannak oda sokan értük, bár magát ezt is túlzó kijelentésnek tartom, hogy ez sokaknál tényleg annyira szempont lenne.
2016. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
90%

Magasabb végzettséggel rendelkezők többet keresnek,több a szabadidejük,általában egészségesebben élnek és boldogabbak is.

HA az embernek azon kell görcsölnie,hogy holnap mit fog enni,akkor szted szex területén mennyire lesz majd aktiv?

2016. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jogi kart végzek, és pont nem érdekelne, ha a lány aki megtetszik, egyetemista vagy sem. Sőt az exemmel egy pékségben ismerkedtem meg, ő volt a pultban, és nagyon megtetszett. Értelmes, intelligens lány volt, egy pillanatig se zavart, hogy nem lesz sose diplomája. Viszont az igaz, hogy én nyilván egyetemistákkal találkozom többet, akár suliban, akár rendezvényeken, így valóban nagyobb eséllyel ismerkedek velük, de ez egyáltalán nem tudatos. 23/F
2016. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
semmi köze nincs az egyetemhez, végzettséghez. Fiatalok, nagyon jól néznek ki, bevállalósak, ezért tetszenek mindenkinek
2016. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
73%

Először is szögezzük le: a diplomával észt nem adnak!


De aki egyetemre jelentkezik, vélhetően van egy életcélja, amit szeretne elérni, nem csak "él bele a vakvilágba, majd lesz valami alapon". Valamint az egyetem (gondolom a főiskola is, nálam egy kategória, a későbbiekben "egyetem") olyan, hogy nem a megszerzett tudás számít igazán, hanem hogy megtanulsz gondolkodni. A világszemléletedet formálja.


Persze aki csak azért jár egyetemre, mert buli, és a szülők úgyis eltartják, az magára ne vegye, ő egy moron! (Igen sokan vannak.)


Gyakran aki nem végzett egyetemet/főiskolát, az azt gondolja, hogy ők le vannak nézve, de ez egyáltalán nem igaz. (Aki lenézi őket pusztán emiatt, az egy ordas nagy paraszt (és nem a földműves értelemben)!


Az "élet iskolája" világszemlélettől meg személy szerint hányok. Ez az az eset, amikor valaki büszke arra, hogy műveletlen (tanulatlan). Nem szégyen az, ha valakinek nem volt lehetősége tovább tanulni, vagy jól megfontolt ok miatt nem akart!

De ha valaki azért nem megy továbbtanulni, mert "a tanulás hülyéknek való", az szegénységi bizonyítvány.


Úgy fogalmaznék, hogy ez egy NAGYON durva szűrő: egyetemista lányok közül 10-ből 7 megfelelő, 3 moron, egyetemet nem végzettek közül 10-ből 3 megfelelő. Tehát vannak itt is, ott is normálisak, de az egyetemen nagyobb arányban.


Nagy általánosságban (tehát 10-ből 7) az egyetemista lányok értelmesebbek, igényesebbek, felvilágosultabbak. De ugyanez megtalálható a nem egyetemet végzettek körében is, csak kisebb arányban. Tehát egy némileg valóságon alapuló sztereotípia.

2016. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert hülyék! A "sok pasi"(=agyatlan lúzerek) sok mindenért odavannak, pl. szűz lányok, de ha próbáltak volna belőlük jópárat, akkor tudnák hogy mennyire nem az amiről álmodnak!

Ugyanez van az egyetemistákkal is. Szerintem azok a pasik vagy nem jártak egyetemre vagy odajárnak és lúzerek, álmodoznak az elérhetetlen apuci pici lányokról...

2016. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os jól összefoglalta! Osztom a véleményét, kiegészíteném egy mondattal:

Az egyetem nem elvárás, az intelligencia annál inkább!

2016. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs honnan vetted. De nyilván a gimisek még szinte fiatalkorúak, az egyetemisták meg fiatalok de már meg lehet őket dugni. Mi olyan bonyolult ezen? Szerintem lesz.arják a pasik hogy okj, vagy egyetem v főiskolam
2016. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Másrészt az érettségivel kitörölheted ezért nem árt tovább tanulni.
2016. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!