Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolom rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, vagy másnak sem férne az értékrendjébe ez már bele?

Figyelt kérdés

Van egy csomó lány ismerősöm, aki hagyja,hogy fiúk perverzkedjenek vele.

pl: Hátulról/előről, ülve,fekve mintha közösülnének...

1)Szerintem egy lány ne csak arra keljen

2)Régen rossz,ha egy lány megelégszik azzal,hogy kell szexre és kész,érzelem meg semmi.

3)Nem hinném,hogy 16-17 éves korban eddig kellene csak eljutni...


Most velem van a baj,hogy én nem érzek ez iránt semmi vonzalmat?

Velem mondjuk nem csinálják, más úgy fogná fel,biztos csúnya vagyok,de nekem őszíntén nem adna önbizalmat ez a fajta 'játék'.

Vannak emberek akiknek a közösségébe hasonló emberek fordulnak elő?


2013. márc. 22. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Most akkor dugnak vagy sem?
2013. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"1)Szerintem egy lány ne csak arra keljen "

Szerintem se arra keljen. Keljen az ébresztőórára.

2013. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem világos számomra, milyen szituációra gondolsz. Ezt a "hátulról/elölről ülve, fekve mintha közösülnének" dolgot nem értem.

Beleülnek egymás ölébe? Ráfekszenek egymásra? És milyen szituban? Buliban baromkodnak? Vagy az iskolában csinálják? Vagy most hogy képzeljem el?

2013. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

..:D Úgy csinálnak mintha..:):D

Szerintem érthető,és látattok már ilyet gondolom.:)

2013. márc. 22. 17:45
 5/21 ASOT ***** válasza:
fiatalok még hagyni kell őket, csak próbálgatják milyen lehet élesben :)
2013. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

:)) Igen úgy ahogy harmadik írtad.:)

A fiú a lány hátamögé áll,és mintha megd*gná na...:D

Oké perverz a fiú, kanos, ilyenkor még felfedez sok mindent magán, mielőtt érett férfi lesz, de a lány miért elégszik meg vele, ha többet nem akar ezen kívül...

2013. márc. 22. 17:47
 7/21 A kérdező kommentje:

:D Nekem ez valahogy annyira nem hiányzik, vagy valahogy annyira dühösen/idegesen/mogorván kezelném,hogy biztos akkorát lekevernék,hogy a gyereket nem tartaná meg a fal sem...:)

Akkor lehet velem vannak bajok, de annyira nem férne bele:O

2013. márc. 22. 17:48
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem csak iskolába amúgy,tök sok helyen lehet látni,hogy buliban, amúgy sokan akár buszon...

De van a környezetemben ahol suliba is..

2013. márc. 22. 17:50
 9/21 anonim ***** válasza:

És akkor most mi van? Te neked nem tetszik, nekem se tetszik, de én nem is foglalkozom az olyan emberekkel akiknek ez normális.


Mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné, ha nekik ez jó akkor áldásom rájuk, ha másnak jó dohányozni és drogozni akkor arra is. Amíg rám nem akarja erőltetni az ő hülyeségét addig nem tud nagyon érdekelni az ilyen dolog.

2013. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A lány nem elégszik meg ennyivel, de csak baromkodnak, ők meg benne vannak, miért kéne hogy feleségül kérjék? Nem értem.
2013. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!