Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnak is rosszul esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

van egy srác, randizgatunk, épp készülünk összejönni. Most chaten meséltem neki egy viccet, erre irja hogy erről eszébe jutott egy sztori "a melós nap után ugye mentünk tisztálkodni, ép rám került a sor mire dolgom végeztével kimegyek boxerban a fürdőből épp benn volt valamiért az egyik lány kolléga, és megjegyzi, hogy mindjárt lecsúszik rólam a gatya

mire én: van itt ami megtartja! tökre vicces volt a lény elpirult szólni sem tudott semmit se! "


Eléggé rosszul esett.


Amugy olyat sportol, ahol vannak táborok, hát nemtudom, ha összejövünk és ilyenek lesznek, lehet megis fog csalni...??? érdekes.


2013. jan. 29. 19:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az ugrott be, hogy megérdemelné, hogy visszaadjam neki egy hasonló sztorival, hogy milyen "jó érzés" csak én nem vagyok ilyen bunkó
2013. jan. 29. 20:00
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Már nem azért de hány éves vagy, 12? Nem kéne még a fiúkkal foglalkoznod...
2013. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Te jó Isten, együtt se vagytok de már azon gondolkozol, hogy megcsal? :D EZ nagyon állat :D

Amúgy tényleg vicces a sztori, érettségizz le kislány aztán kezdj felnőtt életbe.

2013. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
bocs, de ezt én írtam neked... elég gáz, hogy itt kiteregeted. miért nem nekem írtál?
2013. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én röhögtem volna egyet. :-DDDDD Jó humorod lehet.
2013. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem pedig ez tök vicces :)


Ilyeneken nem szabad megsértődni.


34/N

2013. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni ezeket. Gyerekes humorzsákok, nevess rajt egy jót aszt jóvan!
2013. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Egyes férfiaknak ilyen a humora. Szerintem ebből még nem következik, hogy megcsalna, de ha ez neked nem tetszik és nem is tudod vele megbeszélni, akkor keress mást, szerencsére vannak finomabb lelkűek is. Nekem se tetszene, én is tennék ellene. Az, hogy rosszul esne, azért nem igaz, mert tudatlanságnak tekinteném, nem rosszakaratnak.
2013. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak viccelt, ilyen humora van. Férfiból van.
2013. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudatlanság, komoly, kezdem érteni azt a sok válást....piti ügyekből eget rengető életproblémák...
2013. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!