Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Imponál, vagy derogál, ha egy egyébként műszaki beállítottságú pasi "lefőz" titeket?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
En nem fozok csak ritkan, a parom foz altalaban. Egyaltalan nem zavar, ha valaki jobb benne nalam, mert hidegen hagy a fozes tema, ehetot fozok, ennyi eleg nekem boven.
2016. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudom, hogy tudok főzni, csak nem szeretek, ezért nem venném magamra a dolgot. Sőt, ha annyira szeret főzni, akkor csinálja csak, legalább egy gonddal kevesebb nekem..
2016. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semleges.
2016. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tudok főzni. Építőmérnök vagyok. Nő vagyok. Te mit szólnál?
2016. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint elolvasod a szakácskönyvet és követed az utasításokat? Fú, csődöröm! :D
2016. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha valakinek két oldala is van, az még nem olyan sok.
2016. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

én olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb! :P


Szakácskönyvből ritkán főzök, de igen, néha olvasgatok recepteket, ihletet gyűjtve! :)


Az építőmérnök lányt pedig szívesen megismerném, kár, hogy nem fogom... :D

2016. okt. 18. 23:14
 8/13 anonim ***** válasza:

igazából az számít, a hétköznapokban mit csinálsz és milyen a hangulatod.


én is szeretek a természetbe járni, vagy valahova elmenni zenét hallgatni, társasjátékokat játszani, hangszeren játszani, sportolni, olvasni, táncolni, rajzolgatni, barátokkal találkozni, néha takarítani is jól esik, egész ritkán meg főzni.


valójában viszont mostanában leterhel a munka, kedvetlen vagyok, megjött az ősz, alvásra és beszélgetésre vágyom legjobban.

2016. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam mindenképp pozitív. Én mondjuk szeretek főzni, de nekem tökmindegy, hogy ki főz.
2016. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Imponál. Nekem elég furcsa viszonyom van a főzéssel. Egyrészt tök jó dolognak tartom, irigylem azokat, akik élvezettel tudnak jobbnál jobb kajákat csinálni. Főzőműsorokat is szeretek nézni, olyankor totál belelkesülök és tervezgetem, hogy "na majd én is". Aztán a megvalósításig sosem jutok el:D Nem halok éhen, ha nem főz rám senki, egészen ehető dolgokat sikerül gyártanom, de kicsit nyűgnek érzem a dolgot.

A párom viszont szeret és tud is főzni. Én mindig túlstresszelem az egészet, ő meg csak összedob pár dolgot, ami épp eszébe jut, és isteni lesz a végeredmény. Én ezt imádom benne, egyáltalán nem esik szarul, hogy jobban főz, mint én:D

2016. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!