Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Imponál, vagy derogál, ha egy egyébként műszaki beállítottságú pasi "lefőz" titeket?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 21:34
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem igazán érdekel. Abból a szempontból jó, hogy én pl kifejezetten utálok főzni, úgyhogy várhat meleg vacsival, ha későn érek haza, egyébként nem érdekel.

Miért lényeges, hogy műszaki beállítottságú?

2016. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

inkább imponál. de főleg akkor ha élvezettel csinálja. nem azért mert épp nincs vacsora és gyorsan csinál valami ehetőt.

Egyébként csak egyszer volt ilyenben részem. Bár nem műszaki, hanem orvosi beállítottságú volt a férfi, de nem néztem volna ki belőle hogy ilyet is tud. Mivel nem magyar ezért a saját nemzeti ételéből csinált egyet. Ami alapból is finom volt, de olyan szakszerűen, precízen de mégis természetesen készített mindent, szakácskönyv nélkül, hogy azonnal "beleszerettem". Hihetetlen vonzó volt. :D

Persze az is plusz pont ha egyáltalán könyvből próbálkozik valaki, de szerintem még egy ilyen látványban nem lesz részem mint akkor :D

2016. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy férfi tud főzni nem kell különlegességnek lennie de abból kiindulva hogy apukám bolognai ételét soha senki se multa még felül ez nagyon szép emlék nekem.Ezért is találom vonzónak vagy épp azért mert egy szenvedésekkel teli kapcsolatban lévő párom egy teát se csinált nekem mindenben kiszolgálta az anyja csoda hogy meg nem etette olyan élettelenségre vall ha a férfi nem megy ki a konyhába magának egy rántottát megcsinálni. Mit kezdene egy maga aglegényként. Mostani párommal már egyutt élek ő évek ota egyedül lakott így tud főzni és nagyon jo hangulatban telik ha ketten készítünk valamit vagy éppen egyszer ő lep meg ezzel is levéve a terhet a vállamról hisz még csak most leszek 20 éves nem háztartást kéne még vezetnem SZOVAL NE AGGÓDJ BŰVÖLD EL A LÁNYOK POCAKJÁT!!
2016. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!