Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lehet, hogy feminista beállítottságú a társadalom?

Figyelt kérdés
Jobban belegondolva tényleg a nőknek sokkal több mindent elnéznek, mint a férfiaknak, gondolok itt a leszbikusokra, a lányoknak ingyen járó belépőre néhány szórakozóhelyen. Ezen kívül a lányoknak sokkal több esélyük van bepasizni, ezen kívül simán válogathatnak is, még ha külsőre átlagosak, akkor is! Egy átlagosabb srác ugyanezeket nem teheti meg, hanem örülhet neki, ha nagy szenvedések árán végre eljuthat az első csókig, ha mázlija van! És még ide sorolhatnám a prostikhoz járás elítélését is, meg sok mást is! Ti mit gondoltok erről?

2013. júl. 10. 11:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
69%
jajj most akadj már ki ezen....... nekünk meg a terhesség k........rva sz.......r és k........rva nehéz... ennyi....
2013. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
67%

Engem pont nem érdekel.. Én örülök, hogy férfi vagyok, ennyit mondok csak.

Másrészről, ha gondolod elkezdhetünk belépőt szedni a csajoktól, de amikor azon veszed észre magad, hogy a szórakozóhelyen csak izzadt, részeg csávók ugrálnak körülötted akkor ne csodálkozz:D

2013. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:

Én örülök,hogy férfi vagyok.

1.könnyebben felvesznek katonának.

2.Mert csak :D

2013. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
53%
Svédeknél igen. Oda nem is érdemes menni, csak ha nő vagy kb. a törvény úgy bánik velük, mint nálunk a C betűsekkel (gyilkolásért ejnyebejnye, automatikusan nekik van igazuk, ha megvádol erőszakkal rögtön hisznek neki nulla nyomozással, a férfiak kb. mindenért a hibásak stb)
2013. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
22%
Mo. és kezd feminista lenni és a világ is. Sajna ez ilyen bár mondjuk te szerintem pont hülye példákat hoztál fel de mind1. Meg azért terhességgel ne jöjjünk itt. Ez ugyan olyan hogy férfiaknak kell a fizikai munkát végezni egész életükbe te meg terves vagy 1-3 évig max. kivéve ha nem akarsz 100. gyereket. A 2 nem más világ és ez évezredekig így volt és működött nem értem miért kezdenek most így elfajulni a dolgok ...
2013. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 sativus ***** válasza:

jaj a nők mindig ezzel jönnek ez az aduász terhesség :DD

és mivan azokkal akik nem szülnek ? azok ennyi erővel miért kivételezünk meg amúgy is egyenjogúságnak kéne lennie nem ?

2013. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
68%
de, szülni mégiscsak "kell".. reprodukálni magunkat.. na meg veletek nem eshet meg h véletlenül teherbeestek amikor nem is akarjátok..
2013. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
21%
Egyenhjogúság duma addig tart amíg előnyöket akarnak kifacsarni maguknak. Érdekes amiben eddig is előnyben voltak ott nincs egyenjogúságosdi, ott maradt a régi rend (férfi fizet mindenért, minden jó dolognál automatice előnyt kell nekik adni, ingyenes belépők stb)
2013. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
35%
az csak udvariasság h a férfi fizet. ha már ő hiv meg, akkor már fizessen is, egy kv árába még senki se halt bele. mellesleg én mindig felajanlom a felezést.
2013. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
de képzeld el h pesten sok hely van ahova MINDENKINEK ingyenes a belépés:D
2013. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!