Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a hülye?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban a lényeg, hogy még a nyár során megismerkedtem egy nagyon csinos és kedves nővel, akivel jókat beszélgettünk nem csak a munkahelyen, hanem interneten is, azonban nagyon elfoglalt volt, így nem volt ideje eljönni velem randizni, de közben végig azt mondta, hogy kedvel és amint lesz ideje nagyon szívesen eljönne, de lehet sokáig kell várnom és ez engem nem is zavart, egész múlt hétig vártam, hogy végre eljöjjön valahova velem, de amikor újra rákérdeztem egy elképesztően nevetséges kifogást kaptam. Komolyan én voltam a hülye, hogy vártam rá eddig, úgy, hogy még amikor lett is volna esélyem mással elmenni, akkor is inkább azt mondtam, hogy bocsi, de már van valaki akivel ismerkedem. Komolyan ennyire nem lehet manapság bízni már senkiben és semmiben? A legundorítóbb meg az volt az egészben, hogy nem egyszer hozzámvágta, hogy úgyse várnék rá, mert a pasik nem szoktak erre ő az, aki ennyi idő alatt sehova nem jött el és még így is utána a barátainak meg az üzenőfali ismerőseinek, úgy adta elő, mintha én leráztam volna és mekkora paraszt vagyok. Ez a világ már tényleg idáig lesüllyedt vagy mi? Vagy a magamfajta pasik, akik tényleg szívesen várnak egy nőre, már szart se érnek és csak a macsó oldal a nyerő?

2016. okt. 19. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

" meg az üzenőfali ismerőseinek, úgy adta elő, mintha én leráztam volna és mekkora paraszt vagyok."


Na ez a baj. Sokan játszák ezt el, ami egyrészt undorító, másrészt eléggé megalázó is.

2016. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, idáig süllyedt, hogy párkapcsolatot és nemi életet is egyesek már csak fb-on élnek, és az üzenőfalon fröcsögés határozza meg a tudatot.


Hagyd a pi.csába, és ha egy nő nem akar találkozni pár napon belül, akkor búcsúzz el szépen. Aki akar találkozni, az tud rá időt szakítani.

Pl. volt olyan pasi, aki képes volt biciklivel tekerni 8 km-t lóhalálában, hogy 10 perce láthasson, mielőtt indul a buszom.

2016. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem azért vagy buta, hogy napjaink világában élve egyszerre csak egy emberrel ismerkedsz.


Ez egyszerűen nem kifizetődő neked.

2016. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagy vonalakban: ha valaki hónapokon keresztül nem ér rá veled találkozni, az nem akar tőled semmit. A többi meg tökmindegy.
2016. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nincs, ha akarok, akkor tudok időt szakítani. Az még érthető, ha pár napig nem ér rá, mert már előre meg vannak a programok. A majd, majd, az felejtős.
2016. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt a probléma, hogy vártál rá, bíztál benne de átvert és most csalódtál, elment a kedved és úgy érzed nem éri meg jónak lenni mert nem értékelik, és emiatt te is bunkóvá válasz. Na ezt ne csináld kérlek, csak azért mert összehozott a sors egy ilyen önző nővel. Mert a végén még te is olyan leszel mint azok akik ide járnak szidni a nőket. Vannak pasiból is bunkók, úgyhogy ezzel ne gyere. Az értelmes nők igenis értékelik az igazi pasikat nem csak a macsókat. Csak ne add fel.
2016. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy manapság már nem látom ,hogy bárki is értékelné ezt, csak mindig ugyanez, várok-várok és aztán leráznak és még akkor is úgy van beáálítva az egész, hogy mekkora büdös bunkó paraszt vagyok, hogy nem várom ki a sorom. Már annyira elegem van belőle.
2016. okt. 19. 17:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Abban meg szintén nem hiszek, hogy értékelik a magamfajta pasikat, mert azt látom, hogy a bunkó parasztok simán összeszednek 10-20 nőt csak egy buli alatt én meg 21 évesen odáig jutottam, hogy a kutya nem jön el velem sehova és csak várok-várok-várok, hogy aztán legyen egy jobb. De már igazából nem is érdekel, hosszú idő után most reménykedtem először de megint kár volt, úgyhogy soha többet.
2016. okt. 19. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Te voltál a hülye. Kihasznált? Átvert? Csak azt lehet, aki hagyja magát!


Nagyon életképtelen vagy!

2016. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!