Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolna rólam ha hónapokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolna rólam ha hónapokkal később válaszolnék a facebook üzenetére?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Még nyáron egy buliban találkoztam egy sráccal, nem kettesben de baráti társaságban beszélgettünk sokat, de főleg egymáshoz szóltunk. Utána mondta nekem egy ismerősöm hogy ismeri a srácot és olyan messzire kerüljem el amennyire csak tudom. Előtte amúgy is elég nagyon csalódtam egy férfiban, szóval elég lázadó hangulatban voltam. És el is hittem amit mondott. A srác viszont addig már írt nekem facebookon, én válaszoltam, utána viszont bekattant az agyam és kitöröltem őt is meg az üzenetet is. Sajnos amúgy is hajlamos vagyok rá hogy félvállról veszem a fiúk üzeneteit így elég gyakran nem is válaszolok vissza. Nem vagyok rá büszke.

Pár héttel utána találkoztunk (csak futólag) és pár szót váltottunk hogy kivel mi van. És gondoltam hogy nem leszek bunkó, bejelölöm megint facebookon, (ami lehet gáz volt, nem tudom) mert olyan kedves volt velem, meg valljuk be jól is néz ki :D És nem nézek ki azokat a dolgokat amiket mondak róla. És amúgy is elég buta voltam hogy ítélkeztem.

Szóval a kérdésem, hogy nagyon hülyének nézne a srác ha írnék neki, ezek után hogy egyszer már ő írt, én meg letöröltem, majd újra bejelöltem? :D

Bocsi ha fárasztó a kérdésem. csak annyira megbántam hogy hallhattam másra, elhittem amit mondtak róla, és így nem is próbáltam megismerni. Amúgy 22 vagyok.


2016. okt. 19. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm, ezeknek a híreszteléseknek lehet stratégiai oka is, pl nehogy már Te jó érezd magad vele, ha őneki nem sikerült...

Nálam egy lány csinálta azt, hogy folyton be volt jelentkezve chatra, hát én meg unatkoztam, és ráírtam. :)

Be tudod állítani, hogy csak ő jelenjen meg chaton. Ha akar valamit, kezdeményez, csak hát a várakozás.

Vagy írj neki egy pontosvesszőt, ha ír vissza, akkor mond neki, hogy bocsi, nem neki akartad, de ha már ott van....:)

(csak egy ötlet volt)

2016. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából fiú mondta nekem hogy jobb ha elkerülöm, bár ez lényegtelen is.

Arra gondoltam hogy lehet csak ráírok, hogy bocsi hogy nem írtam, de akkor meg úgyis megkérdezi hogy miért nem :D abba már beletörődtem hogy úgyis hülyén jövök a dologból. Összefutni pedig nem mostanában fogunk mert nem vagyok otthon, ezért nem tudom mit csináljak...

2016. okt. 19. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalod. Egyszeruen irj neki. Minel kevesebb magyarazkodassal.
2016. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De pont attól félek hogy hülyének fog nézni, magyarázkodni és ne nagyon akarod de nem tudom akkor hogy kezdeményezzek beszélgetést...
2016. okt. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!