Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szerelem két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem két ember között úgy, hogy nem esnek egymásba egyből? Hanem akár hónapokkal később csak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 00:11
 1/4 Didiiayer ***** válasza:
Természetesen lehet, nem minden esetben alakul ki ez egyből.
2015. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz. Találkozgatnak beszélgetnek szerelmesen de nem csókolják meg egymást hónapokig az fura, maximum egy sajátos játék lehet, hogy "megismerjék" egymást. De a csók, ölelés, összebújás az ismerkedés része, nincs sok értelme szándékosan húzni hónapokig.

De ha bármilyen külső tényező (távolság) az oka, akkor persze, a szerelem nem vonzza maga után h 12 órán belül szex!:)

2015. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De pár év múltán már kezdj gyanakodni.
2015. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én egy év után szerettem meg igazán a kedvesemet. Most remélem ő is igy lesz egyszer... (pasi vagyok)
2015. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!