Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig ilyen pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ilyen pasikat fogok ki?

Figyelt kérdés

Jelen esetben nem pontosan a pasival van gond, hanem a baráti társaságával.

Exemmel is ugyanez volt az (egyik) probléma.


Hiába próbáltam összebarátkozni velük, ki vagyok rekesztve. A barátomnak is van rá igénye, hogy együtt is járjunk társaságba, és nekem is lenne.

De így nagyon nehéz, hogy én csak ülök ott, és a párom az estének kb a felét/negyedét tudja "rám szánni", mert senki más nem szól hozzám, annak ellenére, hogy én tettem feléjük lépéseket.


Nem érzem úgy, hogy velem lenne probléma, mert most kezdtem az egyetemet, és sok szaktársammal lettem jóba, a lakótársaimmal is nagyon jól kijövök, annak ellenére, hogy nehezen barátkozok.

Sőt, igazából a barátaim párjaikkal is tök jól kijövök.


Ilyen jellegű probléma tényleg csak a saját párom barátaival van. Amiatt nem "utálhatnak", mert mindig ott lennék, ugyanis nem vagyok ott mindig, sőt, az utóbbi időben nagyon is keveset mentem, pont ezekért.

Ha ott is vagyok, mint írtam fentebb, a párom nem csak és kizárólag velem foglalkozik, hanem velük is, velük még többet is.


Nem értem, és nem tudom, hogy mit tehetnék ez ellen.



2016. okt. 19. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Párod, párod barátai, de talán még te magad is sekélyesek, felszínesek vagytok. Ennyi.
2016. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És természetesen megértem, hogy nem kedvelhet mindenki, de ez azért kissé fura, hogy megint csak az aktuális párom barátai azok, akik így kirekesztenek engem.


Pláne hogy madarat tolláról, embert barátjáról.

Ha látják, hogy a párom szeret és fontos vagyok neki, akkor legalább egy esélyt kéne adniuk nekem, nem?

2016. okt. 19. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta ismered őket? Lehet hagynod kéne nekik időt, hogy megismerjenek.
2016. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egyik barátját másfél éve ismerem, ő néha hozzám szól, de ennyi.

Ha megjelenik a kettes számú barát, akkor már ő se beszél velem.


A kettes számú barátot kb egy éve ismerem, de ő még bemutatkozni se jött oda anno, utána csak tavaly szilveszterkor láttam a srácot, de akkor se nagyon méltatott figyelemre.


Azóta találkoztam velük párszor, de nem foglalkoznak soha velem.


A harmadik barátjával pedig nem is tudom hogy mikor találkoztam, viszonylag "régen", ő legalább külön üdvözöl engem, de ő se beszélget velem. Ennek a srácnak a barátnője se szól hozzám, csak a párommal beszélgetnek mindketten.


Szóval nem egyszer találkoztam velük, és én próbáltam kérdezgetni őket, pl tudom mit dolgoznak, vagy amiről éppen tudtam hogy érdekli őket, de válaszoltak és ennyi.

2016. okt. 19. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, a haverok szimpátiáját NEM a párod dönti el! Ha valamelyik spanjának nem vagy szimpatikus, akkor nem fog szeretni, a párod csinálhat akármit, a feje tetejére is állhat, akkor sem.

Már meg ne sértődj, de emiatt megorrolni a párodra és ezt leverni rajta igencsak pronyó dolog...

2016. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy "leverem" ezt a páromon?


Szimplán csak van egyfajta feszültség emiatt, mert ő vinni akar, én mennék szívesen, de közben mégse akarok annyira menni, mert senki sem foglalkozik velem rajta kívül, mire az a válasza hogy "szóljak hozzájuk" - azt persze már nem érti meg, hogy én hiába szólok hozzájuk, nincs kölcsönösség.


És még mindig nem az volt a kérdés, hogy "nem szeretnek ez van", hanem hogy miért lehet az, hogy ilyen probléma CSAK az aktuális PÁROM BARÁTAIVAL fordul elő - tehát nem csak most, hanem mint írtam, az exemnél is csak a barátai nem kedveltek, holott minden egyéb új társaságba sikerül beilleszkedni, összebarátkoznom az emberekkel, csak itt vagyok így kirekesztve.

2016. okt. 21. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!