Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő gyakorisok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő gyakorisok, ti szoktatok így érezni?

Figyelt kérdés

Én már sokszor azért járok fel ide, mert a kérdések és a válaszok olvastán minden egyes alkalommal felértékelődik a saját kapcsolatom. Ha pár órát eltöltök ezen az oldalon, utána nem győzöm dicsérni a páromat és hangoztatni, hogy milyen szerencsés vagyok vele!

Nektek van hasonló érzésetek/élményetek?


2016. okt. 20. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Igen, van ilyen érzés, bár inkább csak sajnálom azokat az eseteket, amiket itt olvasok.

És tudod, mi a vicces? Gyakorin ismertem meg a párom :D

2016. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kérdések olvasgatása inkább megnyugtat, mert egyedülálló vagyok.
2016. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Néha örülök, hogy nem olyan rossz a helyzet, de van sajnos, hogy látom jellemzőek egyes esetek az én párkapcsolatomra is.

Ilyenkor elgondolkozom, hogy van-e értelme tovább folytatni, mert hiába akarom, egyedül én kevés vagyok hozzá.

2016. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Amikor olvasom az itteni kérdéseket, sokszor én is elgondolkodom, hogy micsoda mázlista vagyok. Minden téren. Na meg azon is, hogy mennyire számítok normálisnak, ha ilyen oldalon lógok néha? Mert rengeteg az agyhalott, akinek nincs ezen kívül élete... Nem szerencsés ilyen oldalakon lógni. Semennyit sem.
2016. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azon röhögök általában, hogy mások mennyire önzők és idióták, miközben csodálkoznak, hogy így szinglik, de ha tanácsot írok, lepontoznak.


Ez mondjuk nem csak a gyakorira, hanem a való életre is igaz. Ezek nélkül is tudtam eddig is, hogy a barátom kincs, inkább arra jövök rá, hogy mennyi buta ember van szerte a világon...


De nekem mindegy, ő bajuk. :D

2016. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert szerinted igaz, amit emberek itt írogatnak? 95%-a erős túlzás. Akármelyik irányba.
2016. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Én tuti, megfogtam az isten lábát a ferjemmel. Viszont engem is lepontoznak sokszor. Mégis milyen érdekes, hogy mi boldogok vagyunk, ők meg nem!:)
2016. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Én csak trollkodni járok már fel...
2016. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én meg hálát adok a sorsnak, hogy egyedül vagyok!
2016. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én, humoroldalnak tartom. Másrészt, néha ledöbbenek, milyenek az emberek és a nők mit el tűrnek, szerelem címszó alatt. Ez, akkor szokott kiderülni, ha magánbeszélgetés és kicsit megnyílik a másik, elkezdi sorolni, amit ide nem ír ki.
2016. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!