Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

A végén úgyis nyitott kapcsolat lesz belőle, amiről vagy tudnak (közös döntés), vagy nem (félrelépegetés).

Mi értelme biztos pontként magunk mellett tartani valakit és várni amíg lelép egy másikkal?



2016. szept. 8. 13:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
Orvos már látott?
2016. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
Ezek a kérdések bazzeg...
2016. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Ezért tart ott a világ ahol, mert ilyen megkeseredett hülyék élnek mindenhol.
2016. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2%
Legyen egy biztos pont, ahonnan vígan lehet kalandozni. Na és ahol lehet erőt gyűjteni a következő kalandhoz.
2016. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%

Gyerekvállalás. Utódnemzés. Az élet folytatása. A genjeink folytatása. A lehetőség hogy életben leszünk 1000 év múlva is a gyerekeink által.


Csak ilyen hülye dolgok, tudod...

2016. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagy hülye,teljesen jól gondolkozol:tisztában vagy azzal,hogy semmi sem tart örökké :) Nekem volt már 2 komoly kapcsolatom,de pont ezért nemis akarok többet,mert szerintem semmi értelme,az egyetlen biztos pont az életedben TE magad vagy.Csak sok ember másban keresi a boldogságot,nem önmagában :)
2016. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
#5 komoly kapcsolatról volt szó,nem utódnemzésről.
2016. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
Semmi. Úgyis átverik az emberek egymást ott, ahol csak tudják. Nincs ez másképp a párkapcsolatokban sem, de ott legalább néha megdugod azt, aki áskálódik a hátad mögött.
2016. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, akkor tényleg semmi.

De van egy jó hírem!

Nem kötelező!

2016. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

örülök hogy van aki egyetért velem :D

szerintem sem vagyok hülye...aki egy kicsit is tovább lát az orránál, az láthatja mi zajlik körülötte :)

csak azt nem értem miért jó becsapni magunkat meg a másikat is..

2016. szept. 8. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!