Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szóba állnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóba állnátok egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Vázolom tömören a dolgot, mert regényt senki se szeret olvasni.

Megismerkedtünk, elvileg az első tali után terhes lett. Közben rögtön, hogy megismerkedtünk képem alá kommentelt egy másik lány facebookon, hogy de jó testem van... Aki később átnevezte férfira magát, és biztos vagyok benne, ez az ő gyerekes tesztje volt. Bő egy hónappal az első tali után, miközben én nyaralni voltam elvetélt, rá két hétre agydaganatot diagnosztizáltak. Amikor találkoztunk, ilyen kirohanásai voltak, hogy ne érj hozzám, hagyj békén hazamegyek... Előtte meg vacsit főzött meg szívet rakott ki mécsesekből. Ilyen egyik percről a másikra voltak ilyen becsavarodásai.

Aztán a majdnem 20 évvel idősebb buszsofőrrel kezdett közelebbi kapcsolatba keveredni. Nekem meg azt mondta, megerőszakolták, és azért nem akar találkozni mert nem bírna a szemembe nézni... De a buszsofőr az más, mert apja is lehetne és egyetlen pasi akiben jelenleg megtud bízni. Aztán még lakáskulcsot is kapott tőle, hogy gyakorlat után ott tudjon pihenni. Szóval sokat veszekedtem vele, aztán sikerült megszabadulnom tőle.

Annak hogy nem láttam 2 éve már. Aztán bejelölt kamu facebook profilról, szülinapján kidobta a buszsöför aki miatt elhagyott. Persze nem csak ennyi van a kontóján, amíg velem volt egy férfi szállodai szobájában akart aludni, és én voltam a köcsög hogy nem engedem meg, miközben a pasi szerelmes belé, de egyébként semmi nem történne.

De azaz agydaganat is nagyon a kapcsolatunk köré épült, az érthetetlen kirohanásokból meg annyi volt...


Szóval a poklok poklát éltem át, persze nyilván sok minden kitalált, ez egészen biztos, egyedül a buszsofőrös rész a biztos.

Ilyen keresett fel kamu facebookon, hogy sajnál mindent és beszélgessünk, legyünk jóban. Most van túl egy öngyilkossági kisérleti próbán mert amint fentebb írtam, szülinapjan dobta ki a buszsofőr akiért elhagyott engem. Ja igen, egyébként akkoriban épp válófélben volt egy 18 éves lányka miatt. Szóval nem túl meglepő fordulat...


Mégis hosszú lett, kicsit kusza, de csak meg nehéz ezt megpróbálni tömören összefoglalva, könyvet lehetne ebből írni.


Gyűlölöm és mégis visszaírogatok neki, csak nem tudom miért, de ha nem tenném attól félek időnként úgy is valamilyen módon megtalálna, és soha nem tűnne el teljesen. Végülis 21. század a technika korszaka... Eddig is néha küldött 1-1 sms-t


2016. okt. 20. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég :D én fokhagymával és kereszttel menekülnék ilyen "nő" elől!
2016. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyanűs, hogy pszichiátriai eset a nő
2016. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elmebeteg?
2016. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak magaddal tennél jót, ha leépítenéd véglegesen. Tudod ezt te nagyon jól szerintem.
2016. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le fb-on, és állítsd be, hogy nem jelölhet be senki ismerősnek, csak te őt, és nem fogadsz üzenetet ismeretlentől.

Telefont nem kell felvenni, sms-re nem kötelező válaszolni. Ha adod alá a lovat, sose szabadulsz meg tőle.

2016. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármikor reagálsz a megkereséseire, soha nem fogja abbahagyni. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy következetesen tiltod válasz nélkül az üzeneteit.. Majd megunja, ha talál magának valaki újat, akire ráakaszkodhat.
2016. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elmebeteg állat. Mit látsz te ebben a nyomorult lotyóban? :D
2016. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pszichiátriára kellene neki mennie. Lelkileg totál instabil. Szerintem messze kerüld el, nem megbízható, teljesen szét van csúszva érzelmileg és agyilag.
2016. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Krisztus az úrban... 😮
2016. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem, nem állnék szóba ilyen emberrel, mert ezek a "veszélytelen"nek tűnő levelezések is olyan lavinát zúdíthatnak a nyakadba ismét, hogy nyögni sem lesz erőd. Olyan mint a pióca, és minél inkább megszánod, annál jobban fogja szívni a véred.


Én következetesen kizárnám az életemből, ha nem sikerül, talán még a hatóságokat is bevonnám. Sajnos, amíg kontaktban vagytok, addig nem fog hagyni téged. Tovább kell lépned.

2016. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!