Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi lemondja az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi lemondja az első randit, arra hivatkozva, hogy kocsmázni megy a barátaival, szóba állnátok még vele?

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy pasit, el is hívott randira, de aztán előző este lemondta azzal az indokkal, hogy a barátaival megy kocsmázni. De mondott egy pár nappal későbbi időpontot, hogy akkor találkozhatunk?


Ti mit írnátok neki? Hogy oké, vagy hogy akkor menjen a fenébe?


2016. szept. 29. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem erek ra mert műkörmöshoz és fodrászhoz megyek.
2016. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

jesszus, ezek után még szóba se állnék vele


most ki a fontos?

2016. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Csaj jönne velem randizni, visszamondanám-e.......esélytelen.
2016. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Én azt írnám, hogy ne haragudj, de nem tudok elképzelni sem barátságot, sem komolyabb kapcsolatot olyan emberrel, akinél bármilyen közös programot csak ceruzával, azt is csak halványan írhatok be a naptáramba.
2016. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Kuka!
2016. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha előbb beszéltük meg a randit, aztán lemondja mert inkább kocsmázni megy, akkor nem valószínű. Megírnám neki, hogy akkor nem fontos a jövőben sem találkoznunk. Gondolom a haverjai rávették, hogy menjen inkább velük, a randit átrakhatja, ilyen férfinál mindig a haverok után lennél egyel.

Mondjuk engem a párom anno lehívott spontán a haverjával inni, nekünk ez volt az első "randink". :D Az bejött.

2016. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

biztos nem

van még rengeteg pasi

2016. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Esélytelen.

Bebizonyította, hogy komolytalan ember, innentől kezdve az egész dolog tárgytalan.

2016. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Itt ismerted meg? Csak azért kérdezem, mert én itt ismertem meg egy pasit. :D (természetesen az elején úgy állította be magát, hogy se cigi, se pia, se drog, na ezeknek az ellenkezői folyamatosan derültek ki...) Na ő volt ilyen! Elment kocsmázni és részegen hívogatott.


Nem kérdés, hogy nem lett randi és semmi sem a dologból.

És az a vicc, hogy még ő volt megsértődve.

2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Biztos hogy nem. A haverokkal elmehet bármikor. Ez csak azt mutatja, hogy egyébként letojja az egész randizás dolgot. Szóval kösz nem, majd keresek mást aki komolyan gondolja.
2016. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!