Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állnátok hozzá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állnátok hozzá az ismerkedéshez ezek után? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot egy internetes társkeresőn, pár napja beszélgetünk, 31 éves férfi. Tegnap megkérdeztem tőle, hogy mióta van egyedül és azt mondta még 19 évesen volt egy kapcsolata, de a lány megcsalta, azóta nem volt senkivel.

Engem ez megijesztett, hogy 31 évesen 1 rövid kapcsolata volt és azóta semmi.

Ti, hogy állnátok hozzá ezek után? Mi a véleményetek?



2016. szept. 28. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Én blokkolnálak...e...e..blokkonálak.
2016. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
és akkor mi van? Én is így vagyok. 23 éves koromra beláttam, hogy felesleges erőlködnöm a nőknél, mert elvárás az elvárásra épül náluk. Azóta hagytam is a fenébe és hopp máris eltelt lassan 6 év. Bár én nem vagyok megtalálható társkeresőn se, mert az egyedüllétemen nem akarok változtatni a jövőben sem!
2016. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

az, hogy nem volt párkapcsolata az tág:

1. azért nem volt, mert nem akart

2. azért nem volt, mert hiába, hogy próbálkozott de nem jött neki össze


A kettő között azért van különbség.


Neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél.

Miért ijedtél meg? Félsz a kihívástól? Vagy nincs türelmed hozzá?

Milyen a srác személyisége? (Nehogy aztán eldobd csak amiatt mert nem volt még rendes kapcsolata!)


Egyébként meg nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség!

2016. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha egyébként szimpatikus és szívesen megismernéd személyesen, akkor önmagában ez a tény szerintem nem ok arra, hogy ne folytasd vele az ismerkedést.
2016. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki,ha sok nője lett volna,akkor meg az lenne a baj!
2016. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ez a pár nap alatt úgy érzem többet gondol bele a "kapcsolatunkba" mint ami van, pedig még nem is találkoztunk, még nem beszéltünk erről.
2016. szept. 28. 20:04
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Hagyd békén és keressél olyat, aki már túl van a századik nőn és tökéletesen tudja, mit kell mondani, hogy elájuljon tőle egy nő.
2016. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

"Még annyi, hogy ez a pár nap alatt úgy érzem többet gondol bele a "kapcsolatunkba" mint ami van, pedig még nem is találkoztunk, még nem beszéltünk erről."


És miért baj az, ha őt már te teljesen elvarázsoltad, és szeretne veled kapcsolatot?

Attól, hogy nem találkoztatok, az még nem jelent semmit!

A lényeg az, hogy amikor beszélgettek, mikről beszélgettek, milyen mélységben, mennyire vagytok nyitottak egymás iránt stb..


De úgy érzem, hogy te csak keresed a kifogásokat, mert te már magadban legbelül eldöntötted, hogy nem kezdesz egy ilyen személlyel.

Az is lehet, hogy itt csak megerősítéseket vársz.

2016. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem voltam még ilyen helyzetben és ez az egész megijeszt.

Az, hogy már kicsimnek szólit stb.

2016. szept. 28. 20:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a férfi, akkor találkozz személyesen, hogy érdemi tartalmat is kapjon a kapcsolatotok. Ha élőben működik a dolog, akkor már nem számít, hogy mi volt a neten. Ha pedig nem, akkor továbbléphetsz.
2016. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!