Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha folyton telefonálni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha folyton telefonálni akar?

Figyelt kérdés
Tegnap ismertem meg egy fiút, és állandóan el akar hívni, mert állítólag nem szeret facen beszélni, jobb telefonálni,de én meg nem szeretnék, és zavar, hogy erőlteti. Most én vagyok nagyon paranoiás?

2016. okt. 20. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, én is utálok telefonon beszélgetni, kivéve ha már egy ideje ismerek valakit.
2016. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*fel akar hívni.
2016. okt. 20. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Ez én vagyok. Ha lehet mindig kerülöm a pötyögést, mert megöli a kapcsolatokat elég hamar, vagy megakadályozza hogy bármi is kialakuljon, és utálom ha fél napon keresztül feltartjuk egymást az üzengetéssel, még akkor is ha igazi mondandónk nincs is.

Nagyon nem lesz jó vége ennek a lustaságnak. Ma már az a természetes, hogy élőben szinte senkivel sem beszélünk, nem találkozunk, nem hívjuk fel egymást, inkább csak üzengetünk, mert az a kényelmes. A kapcsolatok pedig szépen lassan leépülnek, tönkremennek olyan problémák miatt amiket ez a pötyögés, a másik fél állandó elérése hozott létre.

2016. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én összetenném egy ilyenért a két kezem.

Páromnak sokáig nem volt okoskütyüje, akkor ez még működött - persze, nem mindig alkalmas, ha dolgozik az ember, feltartja a másik, de nekem pl. a napom fénypontja volt, ha a hívását vártam, vagy random kaptam sms-eket napközben, még ha nem is tudtam válaszolni.


Most meg a messengerrel, kb folyamatos az online kapcsolat, ezért már nem fontos, hogy halljuk egymás hangját... illetve a gyakorlati dolgok is szétcsúsznak, már nem kell pontosnak lenned a randin, mert úgyis szólsz útközben, már nem kell előre megbeszélni semmit, ha meg mégis találkoztok, nincs téma a 0-24 chat miatt...

(Nem vagyok a modern média ellen, használom folyamatosan, de párkapcsolati szempontból gáz. Nagyon.)

2016. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát köztünk nem működne, anyámon kívül SENKIVEL nem tudok telefonálni. A barátommal max annyit, hogy "Szia, a 4-es vonattal megyek. Oké szia."

Én szívesebben futnék végig meztelenül a városon, mint hogy telefonon csevegjek :D Szerintem nincs kínosabb dolog a világon. Pedig élőben egész napokat elcseszünk úgy, hogy csak fetrengünk egymás mellett, és beszélgetünk mindenfélékről, szóval a kommunikációval nincs baj.

2016. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem egyszerűen hallani akarja a hangodat ebben semmi rossz nincs!Kívàncsi ràd engem is nyomasztana ha valakivel ismerkednék de nem taliznànk !Nekem volt hogy az elsö nap utàn szóval a màsodik napon màr felhívott !De nem jött össze a dolog!Ettöl függetlenül ez még sokkal jobb mint egy kocka aki csak chatalni akar talizni meg nem igazàn!
2016. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, annak ellenére ha neked nem jó, nem kéne erőltetnie. Viszont az ő helyében biztos elgondolkodnék azon, hogy vajon ennyire nem érdekellek...? Legalábbis szerintem, ha valakit kedvelünk, örülünk, ha felhív. De lehet, régimódi vagyok. Én is a messengert tartom a kapcsolatok egyik átkának.
2016. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!