Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érezheti valaki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezheti valaki a legjobb módját az elutasításnak annak, hogy hirtelen minden kapcsolatot megszakít a másik féllel?

Figyelt kérdés

Telefonom, interneten, mindent kapcsolatot megszakít, s ezzel elrendezettnek tekinti az ügyet.

Mégis milyen gondolkodása lehet egy ilyen embernek? Komolyan érdekelne.


Nem arra gondolok mikor valaki zaklatná a másikat, hanem egy teljesen átlagos esetekre, merthogy sok ilyenről hallottam.


2016. okt. 20. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Ez a legegyszerűbb és tudtára adta a másiknak, itt a vége. Az illető szerint, már nincs miről beszélni. Beszélne a másikkal, még nem lenne vége.
2016. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

#1 + 1!


És így Mindkét félnek könnyebb, megszűnik a kontakt..!

2016. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fájdalom mentesebbnek gondolom. Nem vagyok rá büszke, de ezt a módját választottam az ismerkedés megszakításához.
2016. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

"És így Mindkét félnek könnyebb, megszűnik a kontakt..!"


Egy lópikulát könnyebb mindkét félnek.

Aki eltűnik, és ezáltal elsunyulja, hogy korrektül és egyenesen megmondja, hogy bocs, ennyi volt, annak valóban kényelmesebb.

A másik fél számára viszont, akit lógva hagytak, hogy majd csak észreveszi magát a kis hülyéje, annak kicsit sem lesz ettől jobb.

2016. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mármint egy búcsú " üzenet ,, bármi.. után gondoltam én!
2016. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nekem ugyanúgy szar volt, a mai napig eszembe jut.

A telefonszáma még a mai napig is benne van a telómba, nem töröltem ki, nem is fogom...

2016. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Számomra fontos az empátia, nagyon sok emberrel együtt tudok érezni. Náluk valószínűleg ez máshogy van.
2016. okt. 21. 01:02
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

Igen, Kérdező. Empatikus vagyok, talán ezért fáj annyira, h búcsú nélkül kellett megszakítanom egy ismerkedést.

Tudod, a szavaknak súlya van, a csend pedig némán beszél...

2016. okt. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3-as. Fájdalommentesebbnek gondoltad, hát úgy tűnik, tévedtél. Ennyi.
2016. okt. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok büszke rá de én is pont ezt tettem nem is olyan rég.

Én 26 éves vagyok és kapcsolatban élek a másik fél egy 36 éves nős,2 gyerekes férfi volt. Egy angol tanfolyamon ismerkedtünk meg úgyhogy ha akartam ha nem heti kétszer egy légtérben voltunk 5 hónapig és idővel már azon vettem észre magam,hogy alig várom az angolt,hogy láthassam.

Az elejétől kezdve vonzódtunk egymáshoz és már a nézésével is úgy zavarba tudott hozni,hogy nem igaz...

Én pedig ezzel párhuzamosan nagyon szégyelltem magam, ráadásul ő vitt haza minden angol után ami rátett mindenre egy lapáttal.

Végül a tanfolyam utáni búcsúbulin mi is elbúcsúztunk egymástól,sokat beszélgettünk és a végén egy hosszú és mély öleléssel váltunk el.

Én itt lezártam magamban a témát,egyszerre éreztem fájdalmat és megnyugvást.

Ő azonban sajnos nem hagyta ennyiben,írogatott facen elég sokszor...előszőr próbáltam csak szűkszavúan válaszolni hátha leesik neki,de nem így történt.

Így mindkettőnk érdekében letiltottam őt.

Telefonszámot sosem cseréltünk úgyhogy itt lett vége a "kapcsolatunknak".

2016. okt. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!