Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy munkatarsam elhivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munkatarsam elhivott filmezni magahoz, vajon csak le akar fektetni vagy tenyleg csak filmezni akar?

Figyelt kérdés
A srac 26 eves en 22. A fiu eleg bator, jol kommunikal mindenkivel, nyitott ember, de kedves es joindulatu nagyon. Ja en meg eleg felenk, szegyenlos es zarkozott vagyok. Elotte kerdezgetett mar h nem e elmegyek vele randira, moziba vagy barhova? Melohelyen is kihasznalja ha hozzam tud erni, mmint ha elmegy mellettem es van sok hely akkor nekem jon h bocsi nem volt hely, vagy megsimogatja a vallam, ilyesmi dolgok. Nagyon sokszor zavarba hoz es ilyenkor mondja hogy imadja ha zavarban vagyok nagyon jol all. Na vegul azt mondtam neki h oke elmegyek filmezni, de felek attol h mast is akar. Mondtam neki egyet mit nezzunk meg, es mondta h valasszak meg 2ot. Furcsanak tartom miert akar 3at is nezni><
2016. okt. 21. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon naív vagy, már bocs. Férfihoz felmenni a lakására, aki udvarol, egyértelmű, hogy szexet akar. Ráadásul a munkatársad. Még ha nem is történne semmi, mert elutasítod, akkor is, lehet, hogy az egész munkahelyen elterjesztené, hogy fent voltál nála "filmezni". Ha esetleg akarnál tőle valamit, hívjon el moziba filmet nézni, ha nem akarsz semmit, mondd le azonnal a programot.
2016. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
A 3 film pedig enyhe célzás arra, hogy 3-4 órás szexet tervez veled.
2016. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Csak le akar fektetni.

Egyedül az a kérdés, hogy mikor nyomulni kezd, és te leállítod, akkor veszi-e a lapot, vagy nyomul tovább. Egyáltalán nem ismered, első "randin" meg felmész hozzá a lakására...

2016. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak 6an dolgozunk ott, nevelo apam is itt dolgozik. Nem hiszem h ilyet csinalna. Akkor szerinted az a celja igazabol? (de nem vagyok szep csaj meg vekony sem, ezert nem hiszem h ez lenne a celja)
2016. okt. 21. 17:50
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Ez ugyanolyan átlátszó duma, mint a megmutatom a bélyeggyűjteményemet.

-Szia, feljössz filmezni?

-Meg hát!


Ha te erre igent mondtál, azt a pasi úgy fogja venni, hogy beleegyeztél hogy dugtok egy jót.

2016. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
En azt nem ertem, hogy moziba nem akartal elmenni vele, de hozza felmennel?
2016. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
1 eve dolgozunk egyutt
2016. okt. 21. 17:51
 8/22 anonim ***** válasza:
Valo igaz,az esetek 99% a szex miatt van. Ellenben nekem pl az exem nem hajtott ram,nem nyomult pedig masodik talalkozo a lakasan volt. Filmeztunk.:D az elso talalkozo meg olyan semmilyen volt,mivel nem kettesbe voltunk. Par alkalommal aludtunk is egyutt,de csak miutan egyutt voltunk tenylegesen csak akkor volt szex.
2016. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Moziba azert nem, mert nem szeretnem h fizesse a jegyemet es o csak ugy mozizik velem ha meghiv. Nem akarok ilyennel teher lenni masnak
2016. okt. 21. 17:53
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Úristen! feladom
2016. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!