Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy munkatarsam elhivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy munkatarsam elhivott filmezni magahoz, vajon csak le akar fektetni vagy tenyleg csak filmezni akar?

Figyelt kérdés
A srac 26 eves en 22. A fiu eleg bator, jol kommunikal mindenkivel, nyitott ember, de kedves es joindulatu nagyon. Ja en meg eleg felenk, szegyenlos es zarkozott vagyok. Elotte kerdezgetett mar h nem e elmegyek vele randira, moziba vagy barhova? Melohelyen is kihasznalja ha hozzam tud erni, mmint ha elmegy mellettem es van sok hely akkor nekem jon h bocsi nem volt hely, vagy megsimogatja a vallam, ilyesmi dolgok. Nagyon sokszor zavarba hoz es ilyenkor mondja hogy imadja ha zavarban vagyok nagyon jol all. Na vegul azt mondtam neki h oke elmegyek filmezni, de felek attol h mast is akar. Mondtam neki egyet mit nezzunk meg, es mondta h valasszak meg 2ot. Furcsanak tartom miert akar 3at is nezni><
2016. okt. 21. 17:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Először azt akartam írni hogy biztos csak szexet akar, hagyd a fenébe stb.

De jobban belegondolva, bármi lehet ebből. Előre senki nem tudja megmondani mit hoz a jövő. A "filmezés" valóban átlátszó duma egyébként. Erre azt mondanám inkább te hívd el magadhoz, ne menj fel hozzá. Valamint ne vesd oda rögtön magad. Mert nyilván kibeszélhetnek mások. Egyébként meg egy szexbe még senki nem halt bele, ha több nem is lesz belőle. A lényeg hogy élvezd ki, bármi is lesz.

2016. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezt már máshová is leírtam, de ide is illik. Na szóval, két lehetőség van: 1. a srác átlagember, ráadásul tetszel neki. Ez azt jelenti, hogy valószínű, hogy a cselekménykiváltó incidensnél (kb. 10 perc) megtörténik az első fizikai kontaktus és a midpointnál (a film fele), már ruha se lesz rajtatok. 2. a srác egy echte filmI3uzi - nos ebben az esetben szigorú filmezésre számíts, amely során semmilyen formában nem lehet megzavarni a vetítést (pisi, üdítő stb.). A végén rákérdez, hogy hogyan tetszett a film, de itt lényegében nem a véleményedre kíváncsi, csak lehetőséget teremt arra, hogy egy kb. 10-15 perces rögtönzött filmkritikában kifejtse a filmről alkotott véleményét, kitérve a forgatókönyvíró-rendező-főszereplő hármas eddigi (és ha van, akkor ezutáni) munkásságára, elhelyezve a látott filmet, annak szimbólumrendszerét az előbb említett hármas filomgráfiájában. A végén kitér a film zenéjére és zeneszerzőjére, majd bedobja a zeneszerző még legalább három másik filmhez készült tételeit, majd leül a számítógép elé és meg is keresi őket a Youtube-on.
2016. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!