Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Masodik gyerekünk születése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masodik gyerekünk születése óta a feleségemnek nincs igénye szexre. Mikor tér vissza a vágya?

Figyelt kérdés

Előtte sem volt gyakori kívánós. De már megbeszéltük hogy fel kell rázni kicsit magát, magunkat.

Csodás anyuka , csinos, imádom de én szexfüggő vagyok...

(Császáros volt mindkét gyerek)


2016. okt. 22. 05:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szed mellette valamilyen gyógyszert még? Vagy régebben? Fogamzásgátló, spirál, antidepresszáns, stb.

Ha nem, akkor endokrinológust kellene felkeresni, alacsony pajzsmirigy, cukor, stb.

De aztán lehet sajnos alkati probléma is, hiába stimmel minden véreredmény.

2016. okt. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló sajnos haza vághatja a libidót, és az is ha szülés utáni depresszióban szenved. Egyéb okok: fáradt, a két gyerek kimeríti az energiatartalékát (esetleg vashiányos), vagy ha neheztel rád, csalódott benned valamiért - vagyis nem testi oka van.

Ne a szexet erőltesd, hanem próbálj meg beszélgetni vele, hátha rájöttök mi okozza nála ezt.

Önmagában a gyerekszülés nem indok a szexuális vágy csökkenésére, ha csak nem gyermekágyi időszakban van a picivel, de akkor meg amúgy sem fekhettek le. Az első 3 hónap tényleg nagyon fárasztó az éjszakai szoptatások miatt vagy ha hasfájós a gyerek, de általában beáll fél éves korára egy ritmus.

2016. okt. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor született a második babátok? Nem lehet, hogy még fáj a sebe a vágástól, és azért van?
2016. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En se jottem ra sokaig,miert olyan visszautasito velem az rlettarsam. ( Nekunk nincs gyerekunk,sportolok,jol tartom magam. Nem ez volt a gond.) Aztan vmikor vhogy kibukott belole,h zavarja a rendetlenseg. Aztan elkrzdtem rendet csinalni es azota nem kotoszkodik velem es a szexhez is jobban all. Bar o nem szexfuggo.( Inkabb szakitanek,minthogy megcsalnam. )

Aterzem a helyzeted. Probald megfigyelni,mi idegesitheti. Beszelgessetek es figyelj ra. Ott a megoldas a szemed elott. Nekem peldaul ezt anyukam mar evekkel ezelott megmondta,de nem hittem neki. A szuleid jobban latjak kulso szemlelokent,hatha megmondjak. Kerdezd meg oket negyszemkozt.

A foggatlo meg barmilyen gyogyszer tonkreteszi a nemi vagyat.

N

2016. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha mindent kizártatok, akkor érdemes hormonvizsgálatot végezni. Ugyanis szülés után nagyon meg tud változni a női test. Pl. van aki fiatal korában meg sem izzadt. Gyerek után, meg a semmitől is leveri a víz (és nem nem hízott meg).

Ismertem egy házaspárt, ahol a gyerek születése után, minden ok nélkül a feleség meggyűlölte szinte a saját férjét. Nem bírta elviselni az érintését, az egy légtérbe való tartózkodást. És végül kiderült, hogy a hormonok felelősek érte. Kezelések után helyrebillent minden.

2016. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szed fog.gátlót, kb 7éve, csak óvszerezünk, a menstri még nem t3rt vissza, szoptat, de jó babánk van mert átalussza az estét a kissebbik is...
2016. okt. 22. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még friss a második baba, akkor simán belefér ez, nyilván két gyerekkel azért bőven jár fáradtság és stressz.


Általában véve szerintem ilyen úton kell haladni:

- könnyíteni a terhein, ha lehetséges

- több időt szánni általában a családra

- megszervezni, hogy többször legyetek kettesben

- beszélni róla, hogy mit érez, mire vágyik, mi volt korábban stb.

- közös pihenést szervezni kettesben. Ezt különösen tudja értékelni egy anya, akinél az egyedüllét akár évek óta luxus. És lehet, hogy így rájön [a szervezete] arra is, hogy amúgy neki is vannak igényei és nem csak a párja igényli a szexet. (egyébként egy apa is szerintem boldog, ha kicsit leereszthet, ott is megvan a túlhajtás általában)

- ha mindezek után hosszú távon sem billen helyére az élet, akkor érdemes segítséget kérni pszichológustól, nőgyógyásztól stb. Vannak erre specializálódott szakemberek is, kérdezni nem ciki.


Korábbi kommentelők miatt írom

fogamzásgátló: igen, előfordulhat, hogy seggberúgja a szervezetet és amiatt lesz baj. De egyrészt ez még húsz másik ok miatt is bekövetkezhet [lásd a mellékelt ábrát], másrészt pedig pont ezért van sokféle termék a piacon. Én is ismerek embereket, akiknél hazavágta a szexuális vágyat, aztán jól abbahagyták, mert nyilván a fogamzásgátló alapjaiban rossz... egyiküknek volt esze és bár pánikba esett, inkább segítséget kért. A pszichológus megnyugtatta, végül a nőgyógyászával választottak egy másik terméket és azóta is vígan és igen aktívan éli a szexuális életét egy remekül működő párkapcsolatban.

2016. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!