Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felizgat valakit, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat valakit, ha a lány fizikailag erősebb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Van valaki más is, akit izgalomba hoz, ha a pasi fizikailag gyengébb a csajánál? Engem izgalomba hoz, ha a lány fizikailag erősebb, le tudja nyomni a pasiját szkanderban, verekedésben, felkapja a levegőbe, ha úgy tartja a kedve, és kiszorítja belőle a szuszt. Nem az a poén, ha a pasi nyeszlett és klinikailag halott: minél nagyobb, erősebb pasit tudsz lenyomni, annál nagyobb az élvezet és az izgalom. Szerintetek ez gáz? Más van ezzel hasonlóképpen?

2016. okt. 22. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nagyon bejönnek a kidolgozott testű, sportos, izmos lányok.

Például Ő: [link]

2016. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj ugye, hogy szerkesztett a kép? Egy női fejet odaraktak a faszi feje helyett, de ha neked az ilyen félig férfi félig nő lények jönnek be, akkor őszinte részvétem
2016. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Persze hogy bejönnek, mert most erre adták az irányvonalat. A közízlést tudatosan formálják és promózzák filmekben plakátokon mert biznisz, és valakinél el is éri a hatását mert egy nap azt mondod magadban...hmm. igen nekem tetszenek a maszkulin nők. Milyen vagányak.

Pedig csak annyi történt magával szippantott az épp aktuális divat. Vagy ha mindig is az ilyen nők tetszettek akkor neked maga a férfi test jön be, hisz ezen a képen a lány bájos arcán kívül a női jegyek nem igazán találhatóak meg.

2016. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok agresszív, sose verekedtem, nem akarok senkit "lenyomni"... ez a primitív, visszamaradott emberek sajátossága. Mondhatni állatias viselkedés.

Az intelligencia izgat fel, nem az agyhalott viselkedés.

2016. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kép tényleg szerkesztett, de valószínűleg csak a karja van felnagyítva, és nem férfitestre van téve. Látszik a melltartó a dresszen keresztül és férfi tornászok nem hordanak ilyen bugyingószerű tornaruhát :D


3: Bocs, de nagyon nagy marhaságot mondtál. Annyi valóban történt, hogy kicsit jobban előkerültek a sportosabb nők, de ott még abszolút nem tartunk, hogy ez lenne direktben promózva, sőt, a közvélemény még mindig heves ellenérzésekkel viseltetik az ilyen nők iránt és a médiában is legfőképpen idióta téveszmék forognak. Ezelőtt meg szinte nulla megjelenésük volt az ilyen nőknek, tehát nem most lettek felülreprezentálva, hanem eddig voltak alul. Tudom, figyeltem :D

Az sem ősi hagyomány, hogy a nőknek mindenképpen harmatgyenge kényes királykisasszonyoknak kell lenni fizikailag és mentálisan is, már csak azért is, mert most sokkal könnyebb az élet, mint eddig bármikor. A többség dolgozott keményen a földeken például és viselt el olyan dolgokat, amikre most 18-as karikát raknának a filmeken (pl sérülések látványa háborúk idején).


4: minden bizonnyal a kérdező kontrollált, játékos verekedésre, birkózásra gondol, nem agresszív komolyra.


On: nekem régóta bejönnek a sportos, netán izmos nők, de csak úgy, ha egy alapvetően szép lányról van szó, akinek a sportosság ad egy pluszt. Ezzel együtt jár az erő is, a "vagányabb" lányok is tetszettek, akik nem ijednek meg egy befőttesüveg kinyitásától, vagy egy kis cipekedéstől. Az én férfiasságom köszöni jól van, és nem csorbul egy erős nőtől. Sajnálom azt, akinek igen.

Nem vágyom megalázásra tőlük, inkább afféle "együtt legyünk minél jobbak"-érzés van bennem.


25/F

2016. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is ízgi. Én vékony vagyok, de szerintem egy vékony nő is ki tudna ütni... Nem gáz, talán csak szereted a női dominanciát.
2016. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"abszolút nem tartunk, hogy ez lenne direktben promózva, sőt, a közvélemény még mindig heves ellenérzésekkel viseltetik az ilyen nők iránt és a médiában is legfőképpen idióta téveszmék forognak" -


Hát pedig pont a média a legnagyobb terjesztője az irányzatoknak. Nem egy szubkultúráról egy kis közösségről beszélünk. Az ember utánzó természetű, ízlésben pedig abszolút nem tudatos, irányítható főleg a fiatalok. Ha figyelsz akkor pontosan észreveszed, merre tartunk.

2016. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mickee válasza:
Engem izgat. Eléggé.
2016. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 7: az nem érvelés, hogy leírod még egyszer ugyanazt, amit eddig, csak elérakod, hogy "hát pedig". Mondtam, hogy direkt figyelem, mi folyik e témában a médiában, és pont nem az, amit te hiszel. De nyugodtan alátámaszthatod a véleményed, és megmutathatod, pontosan hol és milyen módon folyik az izmos nők propagálása ízlésformálási célzattal.
2016. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem is izgat az ilyesmi. Leginkább az, ha valamilyen fizikai erőpróbában (pl. szkander) tud legyőzni. Volt már ilyen, pedig nem voltam\vagyok "nyeszlett".
2016. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!