Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, egy fizikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, egy fizikailag gyenge embernek van esélye az életben?

Figyelt kérdés
Nemcsak a társkeresésre, de az élet más területeire is (karrier, egészség) vonatkozik a kérdésem. Sajnos olyan rossz a genetikám, hogy egy év kondizás után sem tudtam megerősödni, helyette kidobtam egy csomó pénzt táplálékkiegészítőkre. Most vagyok első éves egyetemista és az 54 kilóm a 168 centivel nem éppen egy önbizalom növelő páros. Nem tudom, mire számítsak a jövőben, természetesen barátnőm még sosem volt. Inkább tapasztalatokat, reális tanácsokat várok, nem ostoba közhelyeket.

2015. jún. 22. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
számtalan vékony ember van,gondolj a modellekre még is élnek halnak értük a pasik
2015. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egészség: nem csak az az egészséges, ha valaki izmos. Az egészség egyensúly. Ha jól vagy magaddal, akkor az 54 kilóval sem beteges.


Karrier: ahhoz ész kell, legalábbis a valódi karrierekhez. A testalkatod nem befolyásolja az eszed :)


Társkeresés: Nos, a férjem 10kg-val nehezebb és 10 centivel magasabb is, mint te, mégis szép családja van :) Nekem ő tetszett :)

2015. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha valamiben ennyire gyenge vagy, akkor nem érdemes arra koncentrálni, inkább az erősségeidet fejleszd. Barátomon semmi izom nincs kb, tipikus kocka, nem edz semmit, de imádom, mert olyan okos és jó a humora, nem is kéne valami kigyúrt kőbuta, sokkal jobb, ha valakivel el lehet beszélgetni és vág az esze.
2015. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is azt hittem hogy örökké vékony maradok, igaz én 60 kilósan tartottam magam annak. elkezdtem napi 6szor enni, meg edzeni, és egy hónap alatt 5 kilót híztam. ezt javaslom neked is, 2 hónap után már látszani is fog szépen a fáradozás eredménye :) amúgy annak aki azt mondta hogy ne törődj a gyengeségeiddel: ha téged ez zavar, tegyél érte hogy általad normálisnak ítélt formába hozd magad
2015. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Dolgozz fizikai munkát, az megerősít, pl. melózz építkezésen, kigyurva nem leszel tőle, de erősödni fogsz. Ott nincs az, mint a gyúrásnál, hogy előbb bemelegítek, most így meg úgy szériázok, ott az van, hogy fogd a zsákot és cipeld, lapátolj stb. De persze kérdés, hogy hogy akarsz fizikailag erősebb lenni? Látszatra vagy valóban?
2015. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy milyen vagy, hanem hogy jól érzed-e magad úgy. Én nem éreztem, ezért kezdtem sportolni, ami nagyon megdobta az önbizalmam és fel is tudtam szedni pár kilót. Szintén nehezen hízó vagyok, aránylag körülbelül olyan vékony lehetek, mint te, viszont az elmúlt egy évben sikerült 8 kilót híznom. Nem kondiznod kéne amúgy, hanem tornázni. Én is szedtem egy csomó vitamint, fehérje-szénhidrátport, viszont azalatt az idő alatt nem híztam annyit, mint utána, amikor abbahagytam a szedésüket.
2015. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3: Hol lehet megtalálni a hozzád hasonló nőket, akik nem azt nézik, hogy a férfi izmos legyen?
2015. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A második válaszolónak üzenném, hogy 178 cm átlagos magasság, nemcsoda ha tetszett neked a férjed, nem is értem miért hoztad fel példának. Természetesen nekem sem elsősorban a súlyommal van a problémám, hanem, hogy emellé a kórosan alacsony magasságom is párosul, de nincs más választásom, mint elfogadni, mert hiába van pénzem, ha "csontnövesztésre" még nem találtak ki semmilyen csodaszert. :D
2015. jún. 22. 14:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinalhattal, ha egy ev alatt nem valtozott semmit a fizikai eronleted, kulsod.

Persze az etrend az elso, aztan a kondi.


Ha tenyleg ennyire zavar, akkor tegyel erte, hogy megvaltozz. Biztos vannak nok, akiknek igy is bejonnel, de egy kis izom sosem art. ;)

Tedd meg magadert.


A karriert nem vennem ide. Hacsak nem az onbizalomra gondolsz, ami a sporttal egyutt jon és segithet az elorejutásban.

2015. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha lesz pénzed bomlani fognak utánad a nők. A külsőt bőségesen überli a vagyon, de az is igaz, hogy a nők csalni fognak jó külsejű férfiakkal.
2015. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!