Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy pár esetében a lány fizikailag erősebb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Általánosságban beszélek, nem konkrét emberekről.
2011. márc. 25. 00:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretném akkor nem érdekelne.De nálam az nem előny:D:)
2011. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nagyon gáz. Milyen férfi az ilyen?


26/F

2011. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
hát lehet h a nővel van a baj :D
2011. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Panda Péter ***** válasza:
engem pl lehet zavarna, de nem hagyom, hogy ez előforduljon :)
2011. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Általánosságban meg konkrét embereknél is gáz.
2011. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%

Hajajj, de mennyire! :D

Könnyen hízós csaj vagyok, ezt azzal oldottam meg, hogy annyit sportolok, mint a fene. Az eredmény, hogy a mai nyeszlett kis kölykökhöz képest elég izmosnak tűnhetek, pedig teljesen normális sportos alakom van, semmi testépítő feeling.

Sokáig bajban voltam a pasizással, mert nem tudok olyan ember mellett "nő lenni" aki girnyó és még életében tíz kört nem futott le. Még egy mackósabb pasi is jó, de nálam semmiképp se legyen vékonyabb!

20L

2011. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%

Csatlakozom az előttem szólóhoz:)

19/L

2011. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
hát ha a fizikai álloképességről van szo ott azért gyakran van h lenyomnak a csajok de ez max egomnak szar emiatt nem szakitanék senkivel és nemis számitana h és nemtudok egybe lefutni 10km et vagy 2000m uszás után elgondolkozom h ez normális e őmeg megkérdezi h bemelegedtem e kezdhetünk e rendesen uszni:D de ha alapvetően izomerőről van szo és ott erősebb a csaj akkor azért gáz bár ilyenre nem volt még példa.
2011. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

Nagy sz*rban vagyok én akkor a 180 centimmel és 60kilómmal:D

De nem érdekel lányok, miattatok nem fogok gyúrni, aki nem magam miatt szeret az kinyalhatja a seggem!

21f

2011. márc. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
hat en ismerek olyan csajt aki majdnem ket meter es 120kilot nyom fekve
2011. márc. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!