Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy a nagymellű nőknek a férfiak többet elviselnek, nekik több minden elnéznek, vagy megbocsájtanak, és emiatt ők korábban is mennek férjhez?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom ezt a kijelentést kitől hallottad, vagy hol olvastad. De ha ez igaz lenne, akkor a világ megérett a pusztulásra.

Ez egy butaság.

F

2016. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem, annak bocsátok meg hamar akit szeretek, és azt fogom egyszer majd elvenni feleségül akit szeretek. Nem a melle miatt szeretek bele egy lányba. Jó, nem leszek álszent jó dolog ha szép, nagyobb cicik vannak, de édes kevés, ha csak emiatt tetszene. 23/F
2016. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Mellbedobással sok mindent (szinte mindent) el lehet érni...

A kenőpénz után a leghatásosabb.

2016. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen igaz. A nagymellű nő, hozzá nyomja a mellét az arcodhoz, egyértelmű fulladás. Inkább elnézek sok mindent, mint hogy légszomjba haljak meg.
2016. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát rám és a férjemre lehet hogy igaz :D
2016. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Kevés meggyőzőbb érvet ismerek a nagy, természetes melleknél! Nem pusztán megbocsátásról van szó, hanem egész egyszerűen egy kismellű lányt sose tudnék elképzelni a barátnőmnek, egyáltalán nem tetszenek.

26F

2016. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Hát... A magam környezetéből kiindulva egyáltalán nem igaz. Nyilván ismerek én is sok pasit, mint az előttem válaszoló, akinek x mellmérettől kezdődik a nő, de azért a megbocsátás/elnézés/házasodás témakörben konkrétan a saját példámmal tudok ellentmondani. Kis cicim van (85 B), a baráti körömben a legkisebb, és mégis én megyek leghamarabb férjhez. 23 éves vagyok, májusban lesz az esküvő (akkor leszek 24). Az egyik legközelebbi barátnőmnek gigantikus tejcsárdái vannak (azok már inkább csöcsök, számot nem tudok mondani, de legalább E-kosaras, szóval jócskán nagy) még párkapcsolata sincs, pedig amúgy egy szép, intelligens lány. Egy másik barátnőm olyan C-D kosaras mellekkel rendelkezik, neki néha van, néha nincs párkapcsolata, de olyan, hogy esküvő, még kilátásban sincs (velem egykorú lányokról beszélek). Egy szintén C-D kosaras barátnőm 5 éve van együtt a fiújával, de az esküvő még bőven nem került szóba náluk, sőt, ahogy elnézem, hamarosan szakítani is fognak. Akinek hozzám hasonlóan kicsi cickói vannak (A-B-kosarakról van szó), neki meg szintén évek óta tartó párkapcsolata van és hamarosan esküvője. Az egyik lány ismerősöm, akinek max akkora melle van, mint nekem, de inkább kisebb, már férjhez is ment, 21 évesen. Egy másik, A-kosarú barátnőm kezét most kérte meg a párja 2 év együttélés után.


Jah, szóval a környezetemből az esküvő és mellméret kapcsolata nálam inkább megcáfolja a fenti állítást, bár kétlem, hogy látszatkorreláción kívül bármilyen más kapcsolat is lenne a kettő között.


Az meg, hogy kinek bocsátanak meg hamarabb és néznek el több dolgot, az szerintem nem a mellmérettől függ, inkább az általános szépségtől. A szebb lányoknak (függetlenül a cici méretétől) mindig több mindent néznek el a férfiak (meg úgy általában mindenki), mint a csúnyáknak.

2016. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Előző: " Az egyik legközelebbi barátnőmnek gigantikus tejcsárdái vannak (azok már inkább csöcsök, számot nem tudok mondani, de legalább E-kosaras..." Én máris szerelmes vagyok belé!...
2016. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Scav ***** válasza:
36%
Baromság, inkább azt jelenti, hogy aki elég szép és jó alakú hozzá (kis mellel is lehet, ha csinos a test), az elég kacér viselkedéssel a munkahelyen sok előnyt ki tud "kényszeríteni" a munkatársakból/főnökökből. Igazából a lényeg az, ha elég kacér vagy és van mire, aránylag szép az arcod, jó a tested (arányos), az öltözködésed is sokat mutat, akkor előnyöd van (sajnos). Párkapcsolatban ez más. Ott nem számít szerintem, mert hiába az ideális test, ha az illető irritáló, vagy nagyon buta, akkor mindegy mit csinál, esélytelen. Hacsak nem az a cél a férfinak, hogy legalább egy estére megdugja, mert akkor sokat elvisel a cél érdekében. De ha megvolt, utána már mindegy :D De megint csak egy "hacsak"... Ha csak nem a férfi álladó szeretőnek akarja csak szexre, mert akkor megint többet elvisel. De ez a "több" sokmindent jelenthet. Mindenkinél más. Szóval nem a nagy mell számít, hanem a viselkedés.
2016. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
7-es válaszoló gigantikus tejcsárdákkal rendelkezőt barátnőjét én így látatlanban feleségül venném! Egyszerűen nincs a világon vonzóbb dolog a nagy melleknél! Az meg, hogy közülük vannak akik későn házasodnak szerintem azért is van, mert igazi főnyeremények tartják magukat (joggal!!) és épp ezért a férfiakkal szemben is nagyon nagyok az elvárásaik, egy hozzájuk hasonlóan tökéletes férfit keresnek, csak olyan nem nagyon akad.
2016. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!