Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a nőknek így elcsúfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a nőknek így elcsúfitaniuk magukat?

Figyelt kérdés

[link]


Komolyan miért jó ez? Meg egyáltalán mi az, hogy csúnya lány? Az alsó képen szerintem a képen egy kedves, aranyos és szép lány látható. A felsőn meg egy ocsmány tucat ribit akihez még bottal se nyúlnék. Na ő aztán tényleg ronda. Miért kel ezt művelni?


2016. okt. 12. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert jó dolgukban már nem tudják mit kezdjenek magukkal.
2016. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Inessential ***** válasza:
Most mi a bajod?
2016. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én csak a Brezsnyev szemöldököt nem értem, nőként.

Miért jó az?

Nagyon nevetséges...

2016. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem az alsó kép volt előbb,utána lett belőle az első,nem?
2016. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A felső kép volt előbb, az alsó utána, már ha egyáltalán ugyanaz a lány található ezen a clickbait sztori kitalált képein.
2016. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy így szebbnek / egyedibbnek látják majd őket mások!
2016. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont fordítva az alsó kép volt az igazi,aztán jött kis plasztika,ami már a felső kép,sajnos tényleg elcsúfította magát.
2016. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

- adott egy pasi

- pasi lát valahol (interneten, vagy való életben) egy elvont nőt

- pasi elkezdi törni a fejét a dolgon

- felmászik a gyakorikerdesek.hu weboldalra, és bepötyögi azt, ami a pici szívét nyomja, ami 10/9szer általánosítás az egész női nemmel szemben.


Nem lehetne ezt.. Abbahagyni?


Most mi is irkáljunk ki ilyen bugyuta kérdéseket, hogy A férfiaknak / Férfi nemnek miért jó annyi axe-ot magukra fújni, hogy a rovarok megdöglenek a közelükben/ nőket erőszakolni/ napokon keresztül CoD-ozni, stb.?


Miben változtat a te életeden egy "cikk" egy olyan oldalról, ahol még egy nyomorult mondatot sem tudnak legépelni helyesírási hiba nélkül?

Ne foglalkozz vele...

2016. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Két csaj nem ugyanaz szerintem. Alsó képen Devon Jade nevű fotómodell látható, ezen a képen rendkívül bájos, smink nélkül nekem már nem igazán jön be. Fölső csaj nem tudom ki...
2016. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt is abba lehetne, hogy ha valakinek nem tetszik egy kérdés akkor feltétlen oda kell böfögni. Tudtommal nem kötelező válaszolni. Tehát nem értem akkor minek strapálod magad azért, hogy idepiszkíts csak azért, hogy utána verhesd a nyálad, hogy hú most mekkora nagy császár vagyok mert megmondtam neki a tutit...
2016. okt. 12. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!