Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a páromat bemutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a páromat bemutatni nálam csinosabb nőknek?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok féltékeny típus, nem zavar, ha a párom más nőkkel beszélget, de ha én mutatom be nálam csinosabb nőknek, akkor rossz érzés fog el, főleg ha az adott nőről tudom, hogy nemcsak szép, de okos és kedves is. Például holnap fogunk menni a barátommal először rokonlátogatóba, és előre izgulok, hogy találkozni fog a gyönyörű unokahúgaimmal, akik ráadásul nagyon aranyos, kedves lányok is. A csinos barátnőkkel ugyanez a helyzet.

Ez már beteges féltékenység?


2016. szept. 28. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez inkabb onbizalomhiany. En a hetvegen talalkozom egy reg nem latott baratnommel, aki tortenetesen modell is, brazil is, szoval nem fukarkodott a joisten adottsagok teren, es a parom is ott lesz (tehat bemutatom neki is ha mar igy egyutt leszunk), de eddig semmi ilyesmi meg csak eszembe sem jutott. Szoval szerintem inkabb csak beloled jon ez, hogy magaddal nem vagy elegedett. Nem puszta feltekenyseg.
2016. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem szerencsere nincsenek nalam szebb baratnoim, rokonaim :DdD
2016. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Mert lehet a párod is látni fogja, hogy szépek és okosak. És te meg kötődsz a párodhoz. Szóval ez egy izgalmas helyzet, hogy ki hogyan reagál. Szerintem nem baj, ha ez kivált belőled valami érzelmeket.
2016. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem a kedves és csinos nőktől kell félned, hidd el nekem :) Bennük van annyi tartás, hogy ne másszanak más párjára:)
2016. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:

Csak azért van veled mert csinos vagy?

Te csak azért mert nagy a farka,gazdag?

Másik ember szeretete egy összetett dolog.

Amúgy meg az a nő szép akit szeretnek.

2016. szept. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert lettem ennyire lepontozva, mert nincsen "csinosno" komplexusom, es nem akarom elzarni kis uvegbe a paromat emiatt? :"D.


1.valaszolo..

2016. szept. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!