Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Adott egy amerikai legális munkalehetőség,álomfizetéssel,és egy 6 éve ismert baráttal akivel nagyon jóba vagyok.

Adott egy barátnő,akit szeretek,de közel sem annyira mint régen,nagyon sokat változott,sokszor hisztizik,kiakad,a szex sem olyan mint rég,egyszerűen néha nagyon nehéz mellette az élet.Szeretem,de nem annyira mint régen.

Viszont vele komoly,az összeköltözés is szóba jött,illetve ugyanez a munka csak 1 év múlva,vele.De néha úgy érzem,vele nem bírnám ki odakint,néha annyira nem illünk össze.Régen nem ilyen volt.

Viszont a barát,szinte családtag számomra,nagyon nagyon jóban vagyunk,és vele fix hogy jól érezném magam.

Viszont ahányszor arra gondolok,hogy kimegyek,barátnőm jut eszembe,és hogy nem akarom vele szakítani,mert szeretem is egyrészt,másrészt rajtam kivül kb senkije sincsen aki szeretné szegényt.Talán a viselkedése,vagy nem tudom,de mindenki elpártolt mellőle.

Ti mit tennétek?

19/f,19 a barát,17 a lány


2016. okt. 23. 23:30
 1/6 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
Amerika.
2016. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a 19 éves kori barátnőd lesz az utolsó csajod. Amerikától függetlenül, amit amúgy már eldöntöttél.
2016. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A környezet változás jót fog neki tenni.Hidd el.Én már csak tudom.A koromból fakadóan is.

Vidd ki a lányt is.

2016. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3;

De lehet ezt az egy évet nem bírom már ki,és nem akarom időt vesztegetni.

Meg,ebben sem lehetek biztos sajnos..

2016. okt. 23. 23:40
 5/6 anonim válasza:
Vigyázz a lánnyal! Engem exem egy életre tönkretett itt külföldön. Kihozatta magát velem, felkapaszkodott a hátamon, megteremtettem neki mindent az induláshoz, aztán amikor már nem volt rám szüksége eldobott. És ő is mindig mindenért hisztizett meg veszekedett. Az összeköltözés lehet az utolsó szög egy amúgy is haldokló kapcsolat koporsóján. Szóval szerintem nagyon vigyázz a lánnyal! A kezdeti idegeskedés csak rontani fog a dolgon köztetek!
2016. okt. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amerika!! Mindenkeppen!! :)
2016. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!