Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álltok, össze olyannal:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álltok, össze olyannal: akinek nincs szép háza, autója, egzisztenciája? Esetleg még jogosítványa, sincs!

Figyelt kérdés
Főleg 17-24 életkorig , várom a válaszokat !!

2016. okt. 25. 07:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
#11 Diplomás aktatologatóként sem lehet egzisztenciát építeni.
2016. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Egyik szerelmi élet, másik rendszerbeli élet.

Nincs összefüggés.

2016. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Az előző páromnak meg volt mindene, amit leírtál. Csak épp a szeretet hiányzott a kapcsolatunkból. A mostani páromnak semmije sincs, csak a szívét adta nekem. És előbb halnék meg vele a híd alatt csövesként, minthogy összejöjjek valakivel, akinek meg van mindene, de nem szeretjük egymást annyira.
2016. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

Mert a barátom pl 23 éves éppen, a második diplomáját csinálja és ha elkezd majd dolgozni, akkor a szakmája alapján rohadt jól fog keresni, ráadásul alapból ambíciózus és jó dumás ember. Most meg a családja tartja el és diákmunkázik. Nincs ház, autó, egzisztencia, jogsi sem. De majd lesznek.


Tudod az a trükk hogy nem csak a jelent kell nézni, hanem a jövőt is látni kell. A nők nem csak azokkal jönnek össze, akiknek éppen jól megy, hanem akikben meglátják azt, hogy majd egyszer valószínűleg jól fog menni nekik.

21/L

2016. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
A szomorú az hogy sok nő nem tesz semmit azért hogy neki legyen.Csak beleteszik magukat a jóba....
2016. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

Főleg 17-24-ig gondolom ez a hölgyek korát takarja. Nyilván nem egy 17 éves sráctól várod el, hogy ezekkel rendelkezzen.

21 század, ma már a nők is dolgoznak, szerintem pont ugyan azt várd el amit magad is megtudsz teremteni. Férfiak nincsenek kiváltságos helyzetben, kicsivel jobban keresnek átlagban, de tényleg kicsivel, és nem a többszörösét.


Ez amolyan troll kérdésnek tűnik nekem egyébként, hogy itt mindenki fikázza a másikat. Egyik barátnőm se várt el semmi extrát, nem hogy szép házam, saját házam sincs, se autóm... De majd házasság után együtt felépítjük és valóra váltjuk az álmainkat.


Persze nyilván jobb érzés ha a p*csánk alá tesznek valamit, te meg már csak élvezed, ezt mindenki döntse el maga

2016. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Főleg 17-24-ig gondolom ez a hölgyek korát takarja. Nyilván nem egy 17 éves sráctól várod el, hogy ezekkel rendelkezzen."


A lányok bőven randiznak tőlük idősebb férfiakkal is. 17 éves akár 20-22 évessel is lazán, 24 éves meg akár 30-35 éves férfival is.


"szerintem pont ugyan azt várd el amit magad is megtudsz teremteni."


A nemeknek eltérőek az egymással kapcsolatos elvárásai. Azt próbálom nyújtani amit elvárnak tőlem és azt várom el a másiktól, amik az én elvárásaim. A két nem nyilván nem egyforma.

2016. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ennyi idős koromban nem vártam el, főleg, hogy én sem tudtam felmutatni ilyesmit.

30 felett viszont már, amikor már volt némi egzisztenciám, akkor a férfitól is hasonlót vártam el. Ha nem is saját házat (bár nekem van), de legalább némi önállóságot, hogy ne mamahotelből akarjon hozzám költözni.

2016. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!