Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakulóban lévő szerelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulóban lévő szerelem? Mit kellene gondolnom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, gimis lány. Néhány hete észrevettem, hogy az egyik (nagyon helyes és aranyos, vicces) osztálytársam néz. Egyre többször akadt össze a tekintetünk, a napokban pedig van, hogy csak több másodperc után nézünk másfelé.

A srác nagyon helyes, szinte minden lány oda van érte, ezért nem tudom, mit gondoljak. A kapcsolatunk elég kezdetleges, keveset beszélünk, azt is az órák előtt, vagy ha elkérjük egymástól a házit. Az egyik felem nagyon nehezen hiszi el, hogy esetleg tetszem neki, a másik felem viszont ujjong, amikor csak elkapom a tekintetét.

Szeretnék elkezdeni közeledni felé, de legalábbis kideríteni, mi a helyzet, viszont nem akarok se rámenős, se nyomulós lenni. Mit tehetnék?

Egyáltalán, szerintetek felfigyelhetett rám a srác?

Előre is köszönöm. :)


2016. okt. 25. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad! Ha annyira tetszenél neki, már megtalálta volna a módját, hogy ő(!) kezdeményezzen.
2016. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkodom / ettől tartok... Köszönöm a választ. :)
2016. okt. 26. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!