Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hete nem keres a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete nem keres a pasi, akivel eddig alakulóban voltunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tény, hogy nagyon elfoglalt ember, és szinte csak a munkájának él, de 2 hónapja, amikor megismerkedtünk, megdobogtatta a szívemet, és akkor volt róla szó, hogy megpróbáljuk. Én nem vagyok az a nyomulós típus, megértem és elfogadom, hogy nincs túl sok szabadideje rám, de nem fogom emiatt zaklatni, 3 hét kihagyás pedig nekem sok. Szeptember óta új munkahelye van, elképzelhető lenne, hogy ott megismerkedett egy másik nővel, és ezek után minden szó nélkül dobott volna? Nem tudom, mit higgyek. Szerintetek? Mit tennétek a helyemben?

2014. okt. 11. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te nem keresed?
2014. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
már 1 hét is sok lett volna
2014. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, bocsi jó, nem fogod zaklatni, de ha 1 hét után írsz neki vagy hívod senki nem veszi nyaggatásnak szerintem.
2014. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, jogosan mondjátok, hogy ennyi idő után nekem is keresnem kellene. Csak kicsit félek, hogy valami megváltozott, és már nem érez úgy.
2014. okt. 11. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden benne van a pakliban, az is hogy valami megváltozott és nem érez úgy, viszont szerintem a határozott nem is jobb, mint a bizonytalanság.

Nem hinném, hogy lenne veszítenivalód azzal, hogy keresed. Legalább tisztán látsz utána.

Lehet, hogy az érdekli, hogy vajon te keresnéd e.

Így igazából semmi nem biztos.

Szóval, bátorság! Drukkolok! ;)

2014. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp nem normális. Én rákérdeznék óvatosan, hogy mi újság vele. Ugyanis mindenkinek arra van ideje, amire akarja hogy legyen. Biztos lett volna 5 perce írni neked, vagy felhívni, még akkor is ha nagyon elfoglalt.
2014. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De így meg lehet, hogy ő is pont azt várta, hogy te is keresd egy kicsit, és most így azt hiszi, hogy ő téged nem érdekel már. Egy próbát teljesen megér.
2014. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat én a hejedben keresném ha nem veszifel vagy nem keres utana sem hagyd .
2014. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ?
2014. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos szerintem benéztem, 3 napja írtam neki face-en, de meg sem nézte, pedig láttam, hogy fent volt minden este pár percet. Hétvégén még megpróbálom telefonon tisztázni ezt az egészet, de nem sok bizalmat fektetek már belé... sajnos. :/
2014. okt. 15. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!