Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél ezt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél ezt, hogy kérdezzem meg úgy, hogy nem szeretném, hogy rosszra gondoljon?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerkedek egy sráccal. Sose érdekelt, hogy milyen kocsija van, vagy anyagilag, hogy áll. Csak kíváncsi vagyok rá milyen autója van.

Nem szeretném, hogy rosszra gondoljon, ez csak kíváncsi vagyok rá.

Eddig sose voltak felé ilyen kérdéseim és félek, hogy rosszul venné ki magát.



2016. okt. 26. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha egyszerűen megvárnád, hogy meglásd???

Igen nagyon rosszul venné ki magát a helyzet, ha a hölgy addig se tud várni amíg egyszer hazaviszem és megláthatja...


Nyilván, más a szitu ha pl általános dolgokról beszélgettek, te épp most rakod a jogsit megkérdezed neki van-e, ebből meg eljuttok az autóig.


De csak úgy nyíltan erre rámenni pfff...

2016. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha puszta rajongásból érdekel (mármint kocsimániás vagy), akkor simán szóba lehet hozni a dolgot, akár csak a hobbi témakörnél - ismerkedésnél ez úgyis előjön -, vagy ha láttok egy jó kocsit, akkor megjegyzést teszel rá... El lehet mesélni, hogy neked milyen van, milyet akarsz, stb, és akkor automatikusan jön visszafelé is a kérdés.


Mondjuk én a kocsikhoz annyit értek, mint az atomfizikához, ha valaki megemlíti, hogy milyen kocsija van, én szimplán megkérdezem minden hátsó szándék nélkül, hogy és milyen, mert számomra ez különleges dolog :D (családban sincs senkinek jogsija).


Szóval nem feltétlen kell ennek nagy feneket keríteni. Ha a többi reakciódból egyértelmű, hogy nem aranyásó vagy, akkor ennyiből nem fog arra gondolni.

2016. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Khmmm...
2016. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Írd meg, holnap emelik a benzin árát, most hallottad, ha nem reagál, akkor diesel...., s így tovább.
2016. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tokmindegy?:-))
2016. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sose érdekelt ... Csak kíváncsi vagyok rá"

:D

Segítek: érdeklődés = kíváncsiság...

2016. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!