Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell ismerkedesnel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell ismerkedesnel ilyet kijelenteni? Baj, ha engem ez megremit?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni valakivel, nem csunya pasi, viszont erzem, hogy nem fog meg annyira benne semmi, amitol orokreszolo kapcsolat lesz. Elszorakoznek vele, eljarnank ide-oda, lefekudnenk egymassal es kesz. Ha megunjuk egymast tovabballunk, viszont o kijelentette az elejen, hogy komoly kapcsolatot akar, hazassagot, gyerekeket. 23 vagyok, en erre meg nem allok keszen.
2016. szept. 22. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Ezt most komolyan kérdezed? 23 éves vagy, gondolom a pasi is ennyi vagy több, nem tinik vagytok. Az a normális, ha ennyi idősen valaki komoly kapcsolatot akar. Ha te 23 éves létedre csak szórakozni akarsz, és szexkapcsolatot, akkor keress olyan pasit, aki szintén erre vágyik.


Amúgy szerintem ez egy általános kijelentés volt tőle, hogy komoly kapcsolatot szeretne, házasságot, gyerekeket, nem úgy gondolta, hogy feltétlen veled tervezi ezeket már most az elején, nyilván...

2016. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Van egy rossz hírem: a srác teljesen normális. Sok ember így áll egy párkapcsolathoz, ez egészséges.
2016. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen más a jellemetek, másak az igényeitek. Ennyi. Nem kell ezt túlgondolni.

Van, aki úgy ismerkedik, hogy ő márpedig már gyereket akar, valaki meg úgy, hogy lesz, ami lesz, érezzük jól magunkat, aztán majd alakul.

Nem vagyunk egyformák az ismerkedésben sem. :)

Továbbá van, akinek teljesen járható út, hogy csak "szórakozik" a másikkal, másvalakinek meg csak akkor jöhet szóba egy kapcsolat, ha megvan az a tűz.

A lényeg, hogy csak olyannal jöjj össze, akinek hasonló a hozzáállása, mint neked.

2016. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Miért a kérdező a rossz, mert nem akar egy olyan emberrel elköteleződni, gyereket, házasságot tervezni, aki iránt felemás érzései vannak?

Ahogy látom még a kapcsolat sem biztos ilyen kezdéssel nem hogy valami más. Egyébként lehet még bármi, nem tudhatjuk. Sok házasság barátságnak indult vagy laza kapcsolatból született.

A kérdező 23 éves, én teljesen megértem a hozzáállását. Ha úgy érzi, hogy még nem érett meg rá, akkor nem kell erőltetni, és nyilván olyan pasi mellett akar megállapodni aki minden tekintetben klappol.

Kérdező! Mondd el neki őszintén amit ide leírtál. Így korrekt. Nem leszel te ettől sekélyes vagy gondoljon amit akar, fiatal vagy és van jogod dönteni a saját életedről jövődről.

2016. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Jó, de akkor mondd meg neki, hogy te csak szórakozni akarsz, veled nem tervezhet hosszú távra.

Nincs ezzel baj, fiatal vagy, de ne hagyd kétségek közt, hogy azonosak vele a céljaid, mikor nagyon nem.

2016. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
O 27
2016. szept. 22. 09:44
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

4-es válaszoló, nem ezért "rossz" a kérdező. Nyilván normális esetben az elején nem úgy áll hozzá senki egy kapcsolathoz, hogy "na, ő lesz a férjem/feleségem", de nem is úgy, hogy tuti nem lesz semmi csak szórakozom.


"Elszorakoznek vele, eljarnank ide-oda, lefekudnenk egymassal es kesz. Ha megunjuk egymast tovabballunk..."


Nekem ez a hozzáállás furcsa egy 23 éves nőtől. De oké, legyen, ő ilyen, ő dolga, de akkor ne azt tartsa furcsának és gáznak, hogy valaki huszonévesen már komoly kapcsolatot szeretne.


Első voltam.

2016. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2%

Inkább az elején, mint amikor belédesik és fájdalmas lenne neki a szakítás.

Én huszonéves koromban azzal a szlogennel fogadtam a pasiaimat, hogy ez átjáróház, nincs ideragadás... És aki nem réműlt meg azzal milyen jó kis időket töltöttem..

2016. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
23 evesen szerintem teljesen normalis ez a hozzaallas. Csak a falusiak szulnek ilyen korban. Nyilvan ha netan ugy alakul, lehet egy kapcsolatbol eletreszolo, de en sem ugy jottem ossze a baratommal, hogy jaj de jo megvan a ferjem. Egy kapcsolat legelejen ilyesmiken meg nem kell gorcsolni.
2016. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem el, hogy ne találnál más olyan pasit, aki jól megdug. Miért pont egy normális pasival akarod dugatni magad? Rengeteg srác keres szexuális játékszert, válogassál azok közül. Akkor nem lesz gond a házassággal, gyerekkel.
2016. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!