Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el fogja neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fogja neki mondani?

Figyelt kérdés
Osszejottem egy fiuval nem reg, oda-vissza van ertem es minden jol alakul, de ma tudtam meg, hogy van egy kozos ismerosunk. A kozos ismerosunkkel 2 eve volt egy kis affer... nagyon meg akart fektetni, sokat irogatott, de elegem lett es elkuldtem a francba. Tehat nem bekesen valtunk el. Szerintetek ha megtudja hogy egyutt vagyunk, el fogja neki mondani? Olyan tipikus mai ecsethaju suhanc, igy kinezem hogy bosszubol valahogy keresztbe tenne... jobb ha en mondom el hamarabb a baratomnak, hogy ne erhesse meglepetes?
2016. okt. 26. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

és neki mi köze hozzá úgy őszintén, hogy te régen kivel irogattál és kit küldtél el a büdös fr..ncba?

és majd szerinted az a gyerek majd mit fog csinálni?


ez a story tipikus tinikategória, értelmi szintre levetítve is!!!

2016. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haverok.. Ha kitalal valami kamut, az kinos lehet. Ezert kerdeztem.
2016. okt. 26. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Talizzatok sokat. Ne mondd el. Ha megismer,ug yse tud kitalalni Rooad semmit.

N

2016. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!