Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok bunkó azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok bunkó azzal a fiúval, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Észreveszem magamon, hogy bunkó vagyok olykor azzal a fiúval, akiért tulajdonképpen teljesen odáig vagyok. Ő ezt nem tudja, csak azt látja, hogy egyszer nagyon kedves vagyok vele, máskor meg ok nélkül nem szólok hozzá, vagy nem úgy szólok hozzá, ahogy azt megérdemli.
2016. okt. 26. 22:12
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
Zavart akarsz kelteni benne, hogy megtudd szerezni. Tipikus nő vagy. :D
2016. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha vigasztal engem az ilyen nők ki tudnak készíteni rövid idő alatt. Egyszer kedves, egyszer elutasító/bunkó/lekezelő. Akaratlanul is belemásznak ezek a csajok a fejembe. Fejtegetem hogy mi történhetett stb. Persze ez a dolog hosszabb távon fárasztó, de rövid távon hatásos játszma.
2016. okt. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!