Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kényelmesednek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kényelmesednek el a férfiak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és egyre kevesebbet kapok reggeli üzenetet, ritkábban mondja hogy szeret. Sokat olvastam az "egészséges" távolodásról egy kapcsolatban és a térről amire mindkét félnek szüksége van. De egy nőnek (nekem legalábbis) szükségem van arra, hogy végig érezzem a szerelmet, törődést. Én többször mutatom ki és van amikor furán érzem magam emiatt ert Ő nem mutatja már annyira. Ennyire megszokott már? A házasságban is ilyen az élet? Van miért aggódnom?

2016. okt. 27. 08:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezernyi dologban meg a nő dönt. Gyönyörű
2016. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért, amiért a nők. Több oka lehet. Lehet, hogy kihűl a dolog, lehet, hogy neki így kényelmes. Lehet, hogy szimplán elfoglaltabb időszaka van. 3 hónap után meg még ne a házasság utáni életen agyalj :D

Én a barátnőmnek minden nap mondom, hogy szeretem és írom neten is. Ettől függetlenül kb. évente előjön belőle egyszer a hiszti, hogy én nem törődök vele és nem mondom, hogy szeretem. Ilyenkor szépen megszámoljuk neten az egy évvel azelőtti "szeretlek" adagot és tádám, kb. ugyanannyi. Az a helyzet, hogy sok nő hajlamos túlpörögni a dolgokat.

2016. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

éppen ezért nem akarom sokszor mondani a barátomnak, hogy szeretem. nem akarok elvárásokat állítani magam felé, hogy de hát múlt hónapban még annyiszor akartam mondani.


az ilyen közhelyekhez szerintem meg ne ragaszkodj, hogy mindig legyen reggeli üzenet. akkor se ha olyan jól esik. a kapcsolat változik, és nem csak azért, mert szelídül, hanem mert új dolgok kellenek bele, hogy éljen. ne erőltesd ezt a megkövesedést. csak figyelj magadra, hogy mit érzel, és fejezd ki.

2016. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

kérdező, szexista vagy.

amúgy amit elvársz, az kicsit túl sok, ne ragaszkodj ilyen ijesztően.

2016. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!