Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hűséges típus lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hűséges típus lehet egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Sok mindent megengedhetne magának, elég jól keres. Jó kocsija van, újonnan vette, de már kb. 10 éves. Csúcskategóriás a telefonja, újan vette azt is legalább 3 éve. És büszke a fényképezőgépére is, ami 8-9 éve volt nagy szám, neki még mindig az van. Aki így viszonyul a dolgaihoz, az a nőkhöz is hasonlóan viszonyulhat?

2016. okt. 27. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi között milyen logikai összefüggés van? Mire gondolsz?
2016. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

A dolgait megbecsüli, valószínűleg a barátnőjét is megbecsülné igen!

Viszont, sok oka lehet amiért mégsem! Ha megbántódották, megcsalták, nincs előtte jó szülői kép, tehát valami törés van benne.. nincs erre garancia.

Na meg ugye, a dolgai minőségiek, azért is nem cserélte le !

Légy vele olyan, amilyennek Őt szeretnéd, hogy veled szemben lgyen! De legyél azért egy kicsit óvatos is! :)

2016. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attl ,hogy sok mindent megengedhet magának,nem biztos,hogy kell a nőknek,ha ronda....
2016. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, és ha néz annyiba mint a kocsiját, akkor lesz boldog tíz éved.
2016. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem ronda pasi, egész jóképű. Azt mondja, ha valami beválik, akkor azt nem cseréli le csak azért, mert ez a divat.
2016. okt. 27. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincs a kettő között, 3 év alatt ez a 6. telefonom. Volt ami nem vált be, 1 hét után lecseréltem, volt ami tönkrement.

Semmi összefüggés nincs a kettő között, mert a barátnőmet meg semmi pénzért nem cserélném le.

Egyébként a fényképezőm már nekem is van vagy 10 éves, de nekem meg nincs jobbra szükségem, hobbi fotósként.

2016. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem az új dolgokat, mert a tárgyak, főleg a technika mindig fejlődik és ami 10 éve nagy szám volt, az ma már valószínűleg egy vacak.

Ezt viszont emberekre nem lehet mondani, mert egy személy általában nem avul el, így nyilván a barátomat nem fogom lecserélni, csak azért, mert mobilból szeretem a minél újabbat...

Ugyanígy fordítva. Én ismertem olyat, aki a tárgyait ezerszer jobban szerette mint az embereket :D

2016. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!