Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki sokáig udvarolt nekem, aztán elküldtem, utána is próbálkozott egy darabig, de megmondtam neki kerek perec, hogy én nem húzom senki agyát, nem azért mondtam nemet, hogy tovább próbálkozzon, hanem tényleg nem akarok semmit. Barátságba szívesen benne vagyok, ő rábólintott, de néhány hét elteltével őszintén elmondta, hogy ezt így nem bírja mert tudja magáról, hogy csak újra és újra bepróbálkozna nálam, ami nem lenne jó és inkább szakítsuk meg a kapcsolatot, amíg ezt lerendezi magában, utána szívesen belemegy barátságba. Azóta eltelt egy hónap, hogy nem láttam és gyökeresen megváltozott, felhívott, hogy már belátja, hogy nem illünk össze, aztán találkoztunk, megittunk egy kávét és tényleg teljesen baráti volt velem, semmi utalást nem tett a korábbiakra. 26/N ő 29/F
2016. okt. 27. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Sötét vagy, mint a föld
2016. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztán majd amikor lesz neki egy olyan nő, aki értékeli, bánni fogod utólag.
2016. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fogom bánni, lehet akármilyen jó fej, ha egyszer nem vonzódom úgy hozzá, nincs mit tenni.
2016. okt. 27. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes helyzet, lehet inkább lesz a barátod, mint hogy abszolút a közeledbe se lehessen. De szerintem ez csak addig fog működni, amíg nem lesz párod, ahogy lesz valaki és elkezdesz neki róla beszélni mit csináltok akármi, felfog forrni az agyvize, pláne ha még szingli, hogy miért nem vele. Ez már csak ilyen helyzet, de majd kiderül nálatok mi lesz :)
2016. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!