Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, de ő nem akar többet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, sok ilyen kérdés van ezen az oldalon, olvastam is egy párat, de szeretném a tanácsotokat kérni. :)

Hónapokig kínlódtam ezzel, hogy mit tegyek, már mások is látták rajtam, hogy oda-vissza vagyok érte, és mindenki úgy látta, hogy igen, ebből lehet több, valami alakulóban van közöttünk. Szóval a történetem annyiból különbözik a többségtől, hogy én nem azon aggódom, hogy elmondjam-e neki, hogy tetszik, mert egy hónapja megtettem. Szegény hirtelen azt se tudta, mit mondjon.. Aztán 2 hét múlva elhívott sütizni és akkor mondta, hogy ő neki ez így pont jó, nem szeretné a nagyon jó barátságot elrontani. Akkor is órákat a kijelentése után is beszélgettünk mindenről.. Mert én azt gondoltam, hogy úgyis gyorsan elmondja, mi a helyzet aztán megy mindenki a dolgára. Ahhoz képest teljesen másképp sült el.. És azóta is a barátság töretlen és működik, együtt tanulunk, beszélgetünk, hülyéskedünk ilyesmik. A probléma nálam van. Ez a helyzet borzasztó. Én úgy érzem, jól tettem, hogy elmondtam neki, de újra elkezdtem reménykedni abban, hogy lehetünk egy pár. Viszont így nem tudom, mit tegyek. Mindig tudunk mindenről beszélgetni, akár személyesen, akár interneten keresztül. Nagyon hasonlóak vagyunk érdeklődésben, felfogásban és ezt ő is tudja. Nem szeretném kerülni, csak azért, mert elutasított és igazából nem is tudnám. Ha nem találkozunk hiányzik, ha vele vagyok meg annyira jó érzés. Legszívesebben hozzábújnék, de hát ezt ugye nem tehetem :D Szóval szerintetek mik a lehetséges opciók? Felejtsem el, mint lehetséges pasijelölt vagy vessek be valamilyen csábítási technikát? Őszintén, nem tudom, melyik lenne a jobb, sajnos egyikben sem vagyok túl jó :) Köszi a választ! 22/L



2016. okt. 22. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le.
2016. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nem az nem.
2016. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csábítási trükkökkel nevetségessé válhatsz, ha mégsem úgy sül el, ahogy gondoltad. Vagy eléred a célod, megdug, másnap meg azt mondja, hiba volt, megbánta. Az jól esne? Vagy még tetézné azzal, h nem tud így már a barátod lenni, egy ilyen eset után.


Ne trükközz semmit, fogadd el, h nem vagy az esete és keres mást.

2016. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!