Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? Ti hogyan kezelnétek le?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmmel több mint 2.5 éve vagyunk együtt. Mind a ketten 20 felet vagyunk. Ő és én is a szüleimnél lakok. Anno az anyja nagyon sokat szabályozgatta, nem engedte sehova sem... Mindig hívogatott minket h hol vagyunk, mikkor érünk haza stb... Mindig utánunk jött. Veszekedések,kiabálások és komoly beszélgetés után sikerült, javítanunk a helyzeten. Emlékszem, egyszer meg is akarta, verni a barátnőmet, a barátnőm sírt is közben. Erre nagyon berágtam, nem vagyok rá büszke, de nagyon kiabáltam az anyjával. Utána, elégé vissza fogta magát...


Emlékszem, a kapcsolatunk elején mindig azt csináltuk, ha hívott fel sem vettük a telefont... Erre szólította a szomszédokat, és gyakorlatilag az egész várost fel kutatták... (Nem egyszer csinálta ezeket...)


Most már nem igazán jön utánunk, viszont ugyan úgy hívogat. Idézem" Gyertek haza, merre vagytok, már fél 9 van. Elegem van ebből, holnap megyek dolgozni..."


Van h néha, azt mondja h már sötét van nem mentek sehova...


Én ezekre úgy reagálok, h megmondom neki, hogy engem nem fog be szabályozni, oda megyek és akkor amikor akarok... És már csak azért, is elmegyek a barátnőmmel sétálni...


Ma is tök jól éreztük magunkat, a barátnőmmel. Végre eltudtunk menni és időt szakítani egy kis sétára... Erre felhívja... Barátnőm annyira félt, hogy sírva fakadt... Azt mondta, nincs kedve veszekedni az anyukájával. Arra kért, h én se veszekedjek az anyukájával...


Szerintetek tényleg túlreagálom? Ilyenkor nagyon ideges tudok lenni. Jogos ha ilyenkor le kiabálja az ember a fejét?



2016. okt. 24. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem. Ha tudja h velem van a barátnőm, és már késő van. Akkor jobban megnyugszik.
2016. okt. 24. 21:07
 2/5 A kérdező kommentje:
a barátnőmet egyedül soha se engedi el sehova a lány 29éves a fiú testvérét aki külföldön dolgozik es ha itthon van ö eléje is kimegy a busz vagy a vonat allomasra ha sötétbe érkezik meg a vonattal
2016. okt. 24. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Költözzön el a lány minél hamarabb, mert az anyja beteg.
2016. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Ez nem normális dolog. Szerintem elsősorban a barátnődnek kellene ezt megbeszélnie az anyjával, hogy nem 5 éves már és ne gyógyuljon rá ennyire, mert az senkinek se jó. Vagy ezen túl vagytok már? Nem is értem, tuti belázadtam volna már ezerszer, ha anyám így viselkedne velem, mégis meddig csinálná még ezt? 50 évig? o.O
2016. okt. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mindenki beszelt vele, még anya barátnője is a lanynak meg tini kora sem volr,nem jartsehova nem fiuzott nem ebből az okbol csak.
2016. okt. 25. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!