Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szex és más semmi. Működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex és más semmi. Működhet?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérlek ne filozófiai eszmefuttatásokat írjatok vagy erkölcsi kritikákat, hanem ha lehet őszinte véleményt, személyes tapasztalatot. Egyáltalán lefeküdnétek egy sokkal idősebb férfival? 40-41 éves, én 24.(Pont a korkülönbség miatt nem akarok járni vele)
2016. okt. 27. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek, de az egyik fél általában többet akar, ritka amikor nem. Egyébként nézd, barátnőm apja aki 43 éves, lefeküdt egy 24 éves hölggyel.

Ő nem kérdezett, ő csak berakta a cerkát és adott neki, alkalmi dolog volt.

Hosszútávon ha ezt hónapokon át akarnád csinálni, fene tudja mi lenne. Az apja élet a lehetőséggel megdugta 1x-2x és ennyi volt. Élt a kaland lehetőségével, azóta azt se tudja eszik vagy isszák a csajt, talán a nevére se emlékszik pedig pár hónapos történet

2016. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
simán működhet, de lehet,hogy nem fog. nem lehet előre megmondani. vannak akik nagyon kitartanak amellett, aki őket választja. Őszintén szólva van értelme kitartani, ha minden rendben van. Nem tudom más mit tenne, de ha velem valaki jól bánik, az a minimum hogy én is ezt teszem.
2016. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon viszketne, akkor talán, de egyébként nem pazarolnám az időmet ilyen hamvában holt kapcsolatokra.
2016. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alig várom a 40-et!

25 évesen csak szenvedés minden, itt meg azt látni, hogy a 30-40-es nős férfiaknak csak úgy dőlnek a lehetőségek.

2016. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miert ne mukodne o kihasznal te hagyod

Ingyen ribizlinek tekint szuper

2016. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk működött 2 évig! Én akkor voltam 40 a lány 21. És nem lett belőle több! Egyszer csak vége lett és kész!

(és a nevére is emlékszem! Tímea) :-D

2016. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak indult...baromi nagy csalódáson voltunk túl mindketten. Régóta ismertük egymást de nem voltunk szoros baráti kapcsolatban. Az elején adtam a dolgoknak egy-két hónapot de már lassan 2 éve tart. És ez már nem csak szex és más semmi... szerelem lett...sosem gondoltam volna. De így alakult. 28/n 45/f
2016. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!