Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 36éves férfi és egy 21éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36éves férfi és egy 21éves nő között mükődhet párkapcslolat?

Figyelt kérdés
vagy csak szexet akarhat a férfi,miből tudhatnám biztosan?

2014. márc. 31. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát 15 év az sok, nagyban eltérhetnek a világnézeteitek ami sok vitára adhat majd okot.
2014. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Működhet, de 99% h csak szexet akar.

Ezt megtudni biztosan csak szex után lehet.

Ha viszont hónapokig tudsz vele együtt lenni úgy hogy nem volt szex, akkor jobbak az esélyek.

2014. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A korkülönbség nem kicsi, de működhet.

Ha ő is komolyat akar és te is akkor nem probléma.

A kérdés. Te komolyat akarsz? Akár esküvő gyerek közös élet?

És ő?

2014. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, működhet. Én 20 voltam, mikor megismerkedtem a mostani párommal, ő akkor 35. 3 éve vagyunk együtt.
2014. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Müküdhet, de te akarsz családot? Mert egy ennyi idős pasi már általában igen..
2014. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy szexet akar, vagy családot. A 21 éves lányon múlik, hogy mit szeretne. Én biztosan nem szülnék még ennyi idősen, de valószínűleg egy 40 fölötti pasinak sem később - nehogy már 60 legyen, mikor érettségizik a gyereke... Válassz valakit, aki inkább a te korosztályod, hiszen mérföldek vannak közöttetek.
2014. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nehogy már 60 legyen, mikor érettségizik a gyereke..."

A fiatal feleség arra ösztönzi a pasit, hogy jó karban tartsa magát.

Szóval szerintem nagyon is működhet. 15 év még nem okoz generációs, életszemlélet beli különbséget, és az évek múlásával egyre inkább egymáshoz idomulnak majd. Azt se felejtsük el, hogy egy 55 éves pasi még igencsak fickós tud lenni, és hozzá sokkal inkább illik egy 40-es feleség, mint mondjuk egy 50 éves, aki már leginkább csak unokázni szeretne.

2014. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ezaz, most egy 50éves pasit nem fog izgatni már egy 50 éves nő... ellenben egy 35 éves már jobban tüzbe hoz..
2014. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!