Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért van ez miért álmodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van ez miért álmodom vele ilyen sokat?

Figyelt kérdés
van egy srác elég rég ismerem és anno én akartam töle vmit de most forditva van myvip msn és telszám...okés ez nem is lényeg de msn en sokat mondta h velem akar aludni és jobb lenne velem lenni mint hogy menjen dolgozni..de ez ideje megszünt most csak a buszon csak mosolyog és néz...és olyanokat álmodom vele:h megérinti a kezem meg álmomba is csak néz meg beszélek vele és ott is célozgat h vmi lehetene köztünk és ez elég sokat van igy mostanába betig nem is beszélünk már msn en csak néz és keresi velem a szem konktaktust és h köze legyen hozzám de nem szolit le...de engem nem érdekel ugy mint öt én
2010. ápr. 27. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

az álmodban ő érintette meg a kezedet,szóval ez azt jelenti hogy próbál kapcsolatot létesíteni veled,közelebb kerülni hozzád. legalábbis te így látod.


a veled alvás rész pedig arra vall,hogy sunázna,de ez nem jelenti azt hogy komolyabbat is akarna.

2010. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az nem érdekes hogy mit akar csak miért szerepel az álmomban:S
2010. ápr. 27. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!