Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek egy cigány nőnek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy cigány nőnek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 36 éves cigány nő, egy nap elküldte egy barátnőjét, hogy elkérje tőlem a telószámomat és megmondja, hogy bejövök a barátnőjének. Én 25 éves vagyok egyedülálló, neki viszont van két gyereke, egy 17 és egy 7 éves. Semmi tapasztalatom ezzel a generációval így azt se tudom miért tetszett meg neki. Beszéltem vele és majd találkozunk, azt mondta, hogy rajtam áll a választás, ha akarom csak egy éjszaka is lehet, de akár több is vagy esetleg kapcsolat. Nem fura ez? Volt valakinek ilyen tapasztalata?

2016. okt. 27. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
MENEKÜLJ! EGY ÉJSZAKA FŐLEG NEM! most képzeld el lehet hogy be van kattanva és valahogy eléri az egyéjszakáson hogy teherbe essen és fizethess neki stb...
2016. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valahogy felmerült bennem, mert mondta, hogy ő idősebb és többet tud nyújtani az ágyban, mint egy fiatal. Nem értem látás alapján, hogy tetszhettem meg neki.
2016. okt. 27. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el messziről!!! Vagy felcsináltatja veled magát (a kisebbség igen szapora fajta), vagy miután megdugtad és otthagytad, rádszabadítja a fél famíliát Lakatos Ronáldinnyótól kezdve egészen Zámbó Alekszánderig. Milyen jól fognak a szomszédok szórakozni, amikor vonul hozzád a cigánysor, hogy jól elkalapáljanak... :)

Ezeknél ha megdugsz valakit, nincs olyan, hogy szégyenben hagyod az asszonyt. Ha dugásra kellett, akkor ásó, kapa, nagyharag.

2016. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Másik városból költözött ide, itteniek közül csak a normálisakkal van viszonya. Múltkor mondtam, hogy egy kis csaj megkörnyékezett (szintén cigány) és rögtön mondta, hogy azzal semmit mert lopós és börtönviselt és ha valami közöm is lenne ahhoz a csajhoz akkor ő inkább nem akar semmit. Na most lehet, hogy ő csak tettetni akarja, hogy jó, de az is lehet hogy tényleg jó. Valójában itt a cigányok is széthúznak, nem szeretik a balhésakat a rendesek, de kérdés, hogy hogy lehet kiszűrni ennél az esetnél.
2016. okt. 27. 21:10
 5/11 Energol válasza:
Sztem ez pont az a helyzet amiben nehèz tanácsot adni..te látod te èrzed h mivan viszont az tèny h a romák más èrtèkrend szerint èlnek
2016. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

#3


Érdekes, mikor egymást "dugják meg" akkor nincs esküvő... Sokszor nem is lehetne, mert tilos a testvér/unokatestvér házasság. Hát még mikor a nagymama az anyja, a bátyja az apja meg ilyenek... Fúj.

2016. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha a famíliája is necces akkor kerüld!


Még akkor is ha jól néz ki.

2016. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jól néz ki a nő?
2016. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. MENEKÜLJ. Ne keresd a kapcsolatát. Egyszer lesz köztetek valami, úgy magához köt, hogy sosem szabadulsz. Gondolhatod milyen lehet ez a nő is, ha az egyik gyerek már 17éves. 25 éves vagy, fiatal és előtted az egész élet. Ne tedd tönkre.
2016. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szép a nő???
2016. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!